Tak závidím každému, kto je teraz na dovolenke :) hneď by som niekam išla! Ale ja si musím ešte chvíľu počkať, nakoľko verím, že Amélia pri mori ocení počasie, ktoré bude mať menej ako 40 stupňov :) A tak si doprajem oceán aspoň v kúpeľni :) si hovoríte, že ako? Jednoducho! V podaní hylurónového séra od TianDe, ktoré nesie veľmi letný názov Ocean Riches.

 

Od TianDe som mala doma viacero pleťových krémov, ale sérum mám momentálne prvýkrát. Priznám sa, že moje očakávania boli nastavené pomerne vysoko, pretože popis séra predáva aj sám :) Sérum je určené na hydratovanie pokožky, predchádzanie vráskam a navracanie elasticity. Mne sa hodí všetko z toho, takže používam a hýčkam sa každý večer.

Ale veď poďme poporiadku. Nebudeme si klamať a ak sledujete môj blog alebo poznáte TianDe produkty tak viete, že nie sú úplný majstri v peknosti obalov. Tu som nečakala nič a bola som milo prekvapená, pretože sérum má pekné balenie s pohodlnou pipetou/kvapkátkom. Na celú tvár stačí extrémne málo, pretože sérum je tekuté a veľmi jemne gelovité. Kvapnete si trochu do dlaní, jemne zohrejete pošúchaním v dlaniach a vmasírujete. Sérum zaschne v sekunde a vaša pokožka sa môže začať hýčkať.

 

Sérum môžete používať ráno aj večer, ale ja ho používam len večer. Podľa toho, ako moju pokožku vysušilo v ten deň slnko, niekedy ešte používam aj krém, niekedy úplne stačí sérum samotné.

Ak chcete počas leta dopriať vašej pokožke extra starostlivosť toto je presne ono. Hydratácia, predchádzanie vrások a nelepivé zloženie sú to, po čom v lete všetky túžime :) Zoženiete v TianDe eshope, klik:tu.

A čo vy? Aký krém používate teraz?

 

Autor: Biancaprincipessa

Zdroj: https://biancaprincipessa.blogspot.com/2019/07/ocean-v-kupelni.html