Ako viete plátienkové masky zbožňujem. Ostatne - je niekto taký, kto ich nemá rád? Sú podľa mňa super v tom, že nerobia špinu, super sa s nimi relaxuje a pôsobia luxusne. Aj keď tá posledná časť vety znie dosť divne, povedzme si pravdu - každý by mal viac cool pocit, keby si vlasy umýva s Kevin Murphy šampónom ako Kallosom. A to zďaleka nič proti Kallosu, ja ho mám zrovna brutal rada :). Odkedy sa plátienkové masky dostali na náš trh používam ich stále. Je to taký môj príjemný každo - týždenný rituál, kedy si v strede týždňa, keď Amélia zaspí len vyložím nohy, čítam nejaký nenáročný časopis a oddychujem.

Počas posledných mesiacov som používala plátienkové masky od TianDe a keďže už sú všetky fuč, nastal čas na recenziu.

Veľmi v skratke by som vám povedala, že patria určite k tým top na trhu. Sú absolútne najviac napustené sérami, tým pádom ich môžete mať na pokožke aj dlhšie a zo zvyšným sérom si môžete potrieť krk aj dekolt (aj používate regeneračné alebo spevňujúce masky). Masky stoja 2,3 € - čo je ešte nižšia cena ako Garnier, takže ak poznáte nejakú TianDe dílerku, určite by som vyskúšala. Ak nepoznáte, tak Karin, ktorú poznám ja má e-shop klik:tu, kde si viete masky (a samozrejme aj iné veci) jednoducho objednať.

Ak neviete akú masku si kúpiť a chceli by ste proste len ,,nejakú dobrú" odporúčam neutrálnu oranžovú. Tá je určená na unavenú pleť, ktorú má rozžiariť a pomôcť jej, aby predchádzala vzniku vrások. Maska pokožku podľa mňa naozaj pekne rozžiarila, vyhladila a pleť pôsobila krásne oddýchnuto.

Moja najobľúbenejšia bola červená maska s granátovým jablkom. Cieľom tejto masky je dodať pleti vitamíny a bojovať proti starnutiu. Čo sa mi páčilo ako prvé bolo, ako maska krásne vonia. Mne pripomínala niečo veľmi čisté, jemné - akoby indulona. Verte mi, že na plátienkovej maske nečakaná, ale o to príjemnejšia vôňa. Maska neskutočne dobre chladila - a aj keď som nikde nečítala o tom, že by to mala robiť, fakt tak bolo. Bolo to príjemné, pretože vďaka tomu chladeniu si pleť ešte lepšie oddýchla. Po pol hodine (pokiaľ ide o regeneračné masky, vždy si ich nechávam dlhšie) som masku dala dole a čakala ma krásne vyhladená a neskutočne jemná pleť. Pokožka bola jemná niekoľko dní, takže za mňa like-like-like!

Priznám sa, že jediná maska, ktorú som netestovala je táto modrá s morskými riasami. Ale aby ste sa na mňa nehnevali, rovno vám napíšem prečo! Maska je určená na doplnenie hydratácie pokožky a mne to príde ako super tutti frutti maska na leto. Či už po kúpalisku, dovolenke - proste keď budem potrebovať doplniť výživu určite po nej siahnem. A myslite na to, že niečo také sa hodí mať doma aj vám. V lete akoby ste našli!

Ak sledujete môj youtube kanál, tak pochopíte, prečo mám tak rada túto červenú vínovú masku! Obsahuje totiž môj obľúbený resveratrol :) teda zdroj mladosti ako som sa dozvedela. Maska má veľmi príjemnú elegantnú vôňu, ktorá je síce jemná ale aj tak pôsobí ako nejaký príjemný parfém. Jej cieľom je bojovať proti prejavom starnutia, regenerovať pokožku a dodať jej hydratáciu.Za mňa súhlas so všetkým - pokožka je po použití naozaj krásne jemná, vláčna a neskutočne dobre hydratovaná.

A aj vy to tak máte, že keď sa povie relax a oddych napadne vám levanduľa? Mne úplne! Takže posledná maska poteší nejednú z vás, ktoré máte radi levanduľu. Maska je určená pre suchú pokožku (s ktorou podľa mňa v tomto počasí bojuje skoro každý), ktorej dodáva vláčnosť a hydratáciu.

Ja som teda super nadšená, že som objavila ďalšie parádne plátienkové masky, vďaka ktorým môžem relaxovať a aj sa o seba pekne starať. Výhra na obe strany :)

A čo vy? Plátienkové alebo klasické masky?

 

Autor: Biancaprincipessa

Zdroj: https://biancaprincipessa.blogspot.com/2019/03/vecer-s-tiande.html