Naša zákazníčka Daniela nám napísala svoj krátky príbeh o tom ako sa zbavila akné po tom ako vyskúšala všeličo.

Nakoniec zabralo tianDe.

Prečítajte si ako sa za 8 mesiacov pravidelného používania prípravkov Master Herb zbavila akné.

Tu je jej krátky ale šťastný príbeh aj s návodom ako postupovať:

" Dobrý deň, asi v októbri 2016 som začala používať prípravky od Tiande z rady Master Herb. O Tiande som sa dozvedela len náhodou a to prostredníctvom YOUTUBE, keď ho vo videu spomenula jedna česká youtuberka.

Poviem vám čítala som všetky možné články na internete, kde radili ako bojovať s akné, chodila ku kožnej, čo bolo v mojom prípade absolútne zbytočné, ba dokonca sa to zhoršilo.
Prípravky od kožnej lekárky mi nesadli. Prípravky na akné, ktoré mi predpísala štípali, vysušovali, bolesť pleti bola neznesiteľná.

V škole sa neraz stalo, že sa mi posmievali za moju akné pleť, veľmi ma to trápilo, no nevedela som čo s tým. Mala som nižšie sebavedomie a dilemu. Nikto mi akosi nevedel účinne pomôcť a každý to dával za vinu tínedžerskému veku, ale keď všetky moje spolužiačky mali krásnu pleť a ja... bolo to strašné. A najviac ma urazili ľudia, ktorý považovali nezdravý životný štýl za príčinu môjho akné.

Skúsila som preto zdravú stravu. Štyri mesiace som jedla len zdravé potraviny, žiadna čokoláda a podobne, športovala som ale zmena na pleti nenastala. Bola som zúfalá.

Na rad prišlo tianDe a ich produkty akoby zázračne zabrali. Čo ale chcem povedať, že Tiande je úžasná značka kozmetiky a naozaj pomáha a ja som toho príkladom. Veľa dievčat sa aj možno v tejto chvíli cíti menejcenných kvôli akné a absolútne netušia o prípravkoch Tiande. Ani ja by som nevedela, keby niet maličkej náhody a ešte možno dnes by som plakala nad mojou tvárou.

Treba to zmeniť, nech sa viacej dievčat dozvie o TianDe Master Herb a nech sa konečne cítia krásne. Preto som sa rozhodla, že napíšem pani Karin Filovej z tiandeshop.sk a podelím sa o svoju skúsenosť ako som sa po 8 mesiacoch používania Master Herb zbavila konečne akné. Verím, že to pomôže mnohým ľuďom s týmto problémom."


"Tento príbeh od zákazníčky, ktorej pomohli produkty, ktoré na tiandeshop.sk ponúkame nás veľmi potešil. TianDe pomohlo už mnohým našim zákazníkom a práve pre to túto prácu so značkou tianDe milujeme."
Karin Filová (majiteľka e-shopu)


 

Pozrite si fotky, ktoré nám Daniela poslala.

{gallery}clanky/akne/daniela/foto{/gallery}

A AKO DANIELA POUŽÍVALA MASTER HERB?

RÁNO:

- Po zobudení si umyjem tvár čistou vodou, do rúk vytlačím malé množstvo ČISTIACEHO GÉLU, nanesiem na tvár a masírujem približne 1 minútu.

- Tvár opláchnem a následne nanášam PLEŤOVÚ VODU na celú tvár.

- Po asi 30 sekundách, ak sa pleťová voda vstrebe do pokožky, použijem KRÉM NA AKNÉ A JAZVY.

- Po 3-5 minútach je pleť perfektne pripravená a môžeme aplikovať make-up a dekoratívnu kozmetiku.

VEČER:

- Urobím presne to isté ako ráno s rozdielom, že namiesto krému na akné a jazvy nanesiem môj najviac obľúbený produkt, FYTOKOREKTOR (tento produkt sa už nepredáva, pozn. predajcu) na najviac akné postihnuté miesta.

{gallery}clanky/akne/daniela/produkty/{/gallery}

 

1-2 krát týždenne používam čistiace náplaste na nos Bambusové uhlie, ktoré sú naozaj úžasne proti čiernym bodkám na nose a lícach.

Použitie náplaste je veľmi jednoduché. Stačí navlhčiť vodou a pritisnúť na nos. Po 10-15 minútach vás táto náplasť krásne zbaví čiernych bodiek na nose a krásne vyčistí všetky póry od ďalších nečistôt.

{gallery}clanky/akne/daniela/naplaste/{/gallery}

 

1-2 krát do mesiaca používam čistiacu masku na tvár proti akné a jazvám alebo krémovú masku Mišpuľu.

Masku proti akné si priložím na čistú tvár na 15-20 minút. Masku sa neodporúča používať na veľmi poškodenú kožu.

Krémovú masku zas používam na noc. Masku si rovnomerne nanesiem na tvár a po 20. minútach zvyšok jemne vmasírujem do pokožky tváre. Nočná krémová maska výborne upokojí moju citlivú pleť.


Vôbec to nie je také zložité ako to vyzerá, ide len o pravidelnosť a trpezlivosť s čistením!

Garantujem, že netrvá dlho kým sa do tejto kozmetiky zamilujete, pretože vám určite pomôže tak ako mne.

 

Ak poznáte niekoho, kto má problém s akné, zdieľajte tento článok na sociálnych sieťach. Možno niekomu pomôžete.