Predaj tohto produktu skončil. Ako náhradu odporúčame Posilňujúcu masku na vlasy s hadím tukom.

Minulý týždeň som bola u kaderníčky a vlasy som si dala mierne zosvetliť. V podstate sme sa dohodli, že toto je môj svetliaci strop pretože ak by som išla ešte svetlejšie namiesto vlasov by som mala na hlave chemlón. Ak sledujete môj instagram nejaké vlasové zmeny ste tam mohli zahliadnuť a ak nie, určite ich uvidíte na blogu či videu. Každopádne, kým doteraz boli pre mňa oleje a masky absolútna nevyhnutnosť teraz sú akoby ešte väčšia a podstatnejšia. Asi pred mesiacom som dostala od http://www.kozmetika-tiande.sk na testovanie masku, ktorá môže vyzerať na prvý pohľad strašidelne, ale zdanie našťastie klame.

 

Regeneračná maska krokodíl je určená najmä na posilnenie a hydratáciu vlasov. Ako vidíte to spojenie s krokodílom sa v TianDe snažili zobrať vážne a prevtelili ho aj do sýtozeleného obalu. Aby ste chápali prečo ten krokodíl - maska má vlasom dodať silu akú má krokodíl :)

A poďme k samotnej maske - povedala by som, že je ideálna najmä pre dlhé vlasy resp. husté, pretože je silno vyživujúca. Jemné vlasy by mohla zbytočne zaťažiť, za to dlhé sa z nej potešia. Maska má stredne hustú konzistenciu veľmi dobre sa nanáša a distribuuje po vlasoch. Ak chcete vlasy naozaj vyživiť je potrebné naniesť ju od korienkov a tam začať s masážou. Následne ju potiahnuť dole až ku končekom a nechať pôsobiť aspoň 10 minút.

Maska má takú tú klasickú vôňu masiek na vlasy resp. šampónov či kondicionérov. Je to jemne čistá, pomerne svieža vôňa, ktorá verím, že nikomu nemôže prekážať. Maska obsahuje ženšenový koreň, ktorý vlasy vyživuje a hlavne spevňuje. Pre mňa osobne slúži maska najčastejšie najmä ako kondicionér, pretože sú po nej vlasy krásne rozčesateľné. Nanášam ju síce od korienkov, ale nechávam ju pôsobiť cca dve minútky a potom sú vlasy lesklé a idú rozčesať.

Ak máte dlhé vlasy a problémy s rozčesávaním táto maska môže byť aj vaša záchrana. Krokodíl zaútočí na každý uzol:))

A čo vy? Plánujete nejakú zmenu účesu? Svetlejšie či tmavšie vlasy? Dávate si masky alebo zábaly?

 

Masky na vlasy si môžete objednať v našom e-shope. Kliknite na odkaz a vyberte si krokodíla, žraloka, hada alebo nejakú bylinnú masku :-)
http://www.kozmetika-tiande.sk/tiande-e-shop/starostlivost-o-vlasy-tiande/masky