Ako si vybrať správnu pleťovú sériu kozmetiky tianDe?
V katalógu máme 6 základných sérií pleťovej kozmetiky, ale ako vybrať tú, ktorá bude pre mňa tá najlepšia? Keď som začínala skúšať prípravky pred vyše 2 rokmi, bolo to jednoduché nakoľko ešte nebolo v ponuke takéto veľké množstvo produktov. Vtedy vyhrala séria Collagen Active ku ktorej som sa teraz vrátila. Ja ju používam počas 3-4 mesiace a potom ju vymením za obľúbenú sériu Zhenfei Perfect. Perfektná séria na jar a leto pre moju pleť. Zhenfei Perfect poteší aj Vás, najmä dámy so zmiešanou pleťou, ale je vhodná pre tie ktorým sa objavia prvé pigmentové škvrny. Túto sériu môžu použiť všetky ženy po 35 roku.

 


Ako začať? Veľmi sa mi páči stará čínska legenda o princeznej menom Zhenfei, ktorá bola premenená na starenku zlým čarodejníkom: „ .... jej pleť v okamžite ochabla a pokryla sa množstvom vrások. Zdalo sa, že mladosť odletela navždy, ale odvar z kvetiny, ktorý rastie vo vysokohorských jazerách Ťan-šanu, jej navrátil stratenú krásu ...“ V živote každej ženy rolu zlého čarodejníka, ktorý odoberá mladosť a krásu je ČAS. V zmienenej povesti je reč o snehobielom ťanšanskom lotose, ktorý je hlavnou zložkou série Zhenfei Perfect.


Pokiaľ ste sa v dvadsiatke veľa vystavovali slnečnému žiareniu je možné, že sa Vám začali objavovať pigmentové škvrny. Výťažok z lotosu umožňuje napraviť tento kozmetický nedostatok vďaka obsahu organických kyselín. Pravidelné používanie produktov série Zhenfei Vám pomôže získať vyrovnanú farbu pleti.


Ktoré produkty so séria Zhenfei Perfect Vám budú pomáhať pri starostlivosti o pleť:
- Jemné čistiace mlieko, kód 12802
- Omladzujúca energetická emulzia, kód 12805
- Intenzívny hydratačný krém, kód 12803
- Liftingový krémový gél na pokožku okolo očí, kód 12807
- Intenzívny krém na vrásky, kód 12804
- Krémový gél na očné vrásky, kód 12806
- Expresný peeling, kód 12801


Ja používam vždy celú sériu keďže už čoskoro budem mať 40 rokov tak si túto sériu vyskladám nasledovne:

Čistiace mlieko – používam ho ráno a večer na očistenie pleti od make-upu a ďalších nečistôt, toto mlieko je jemné, zlepšuje tón pleti, neupcháva póry a ... Omladzujúca emulzia – používam ju vždy pred krémom . Emulzia odstraňuje jemné vrásky, vyrovnáva farbu pleti a hydratuje ju. Nakoniec použijem Krém na vrásky a gél na očné vrásky. Peeling používam tak 1 – 2 krát týždenne, pretože mám normálnu pleť. Ak máte citlivú a suchú pleť, použite 1x do dvoch týždňov a mastná pleť znesie tento peeling 2-3 krát týždenne .

A čo vy necháte sa zlákať na sériu Zhenfei perfect? Nájdete ju na našej stránke:
http://www.kozmetika-tiande.sk/tiande-e-shop/starostlivost-o-plet-tiande/zhenfei-perfect-tiande