V kozmetike som za skúšanie naozaj kadečoho, pretože aj nelákavý názov môže byť v konečnom dôsledku výrobok s fakt super účinkami, čiže ak ma niečo zaujme, idem fakt do toho. Myslím si, že príkladom fakt nevábne znejúceho výrobku je tónovací krém od TianDe s ovčou placentou. Ak dovolíte, jeho celý názov som tu napísala a viac ho už spomínať nebudem, takže ďalej ako TianDe tónovák. Krém ma zaujal popravde najviac vizuálom a potom neskutočne dobrými recenziami, ktoré mi na neho dala milá Karinka z www.kozmetika-tiande.sk.

Tónovací krém sa dá kúpiť v dvoch farbách, pričom jedna je ideálna pre bledule s ružovým podtónom (ako som ja) a druhá je o čosi tmavšia a žltšia. Krém má veľmi pekné, elegantné balenie- sklenená dózička v peknej ružovej škatuľke.

 

 

 

Čo ma prekvapilo bola neskutočne výrazná vôňa krému. Vonia čisto, príjemne, ale naozaj silno. Na rozdiel od napr. hľuzovkovéhomake-upu od Dermacolu tu sa vôňa stratí naozaj skoro. Tónovák je pomerne hutný a môžete ho nanášať aj namiesto Vášho denného krému. Ako som písala včera (čo môžete vidieť aj na fotkách) ja som v stave zotavovania mojej pokožky, čiže denný krém používam svoj, ako základ, a potom nanášam tento tónovací krém. Ten pokožku nielen farbí, ale aj hydratuje a chráni pred nepriaznivými vplyvmi ako vietor, či klíma. Tónovák nanášam prstami presne ako denný krém a ak máte problémy s pokožkou ako ja, môžete ho kľudne vrstviť. Na fotke vidíte dve vrstvy, a krytie je fakt dobré. Nedokonalosti som ešte doriešila korektorom a bolo. Krém je vhodný podľa mňa ideálne pre suchú pleť, pretože je pomerne mastný, a suchú pokožku krásne premastí, čiže aj v zime počas dňa nebude pnúť.
 

 

 

 

 

 

Ja som tónovák ešte zapudrovala a potom som sa klasicky domaľovala. Pleť vydržala hydratovaná celý deň (skúšala som ho aj cez vikend, keď som bola naozaj značnú časť dňa vonku v zime), aj make-up bol pekný, nikde sa nezaliezal ani nič podobné. Krém má 50ml a stojí 6,90 EUR.

 

Ja som v konečnom dôsledku fakt milo prekvapená, pretože po skúšaní fakt pomerne veľa nie dobrých tónovákov/BB som už trochu skeptická. Krytie bolo fakt dobré a to premastenie ocení každá baba so suchou pleťou. Ak by som nemala problémy, ktoré som spomínala, pravdepodobne by som pod neho ani nepoužila denný krém, pretože tento určite stačí.

 

 

A čo Vy a výrobky s nevábnymi názvami? Skúsili by ste ich alebo by ste sa báli? Ako riešite pnutie pleti počas dňa?

Sériu produktov s placentou si môžete objednať v e-shope.

 

Zdroj: http://www.biancaprincipessa.blogspot.cz/2014/11/hnusny-nazov-pekny-vysledok.html