tianDe Koktejlový šejker 1 ks

0 Hodnotenie
8,5 €
Základná cena s DPH: 8,5 €
Predajná cena po zľave:
Na sklade
Kód tovaru: 90167
Doplnok pre zdravý životný štýl.
Bodová hodnota tovaru :
4 body
Farebný odtieň
 Späť na: Potravinové doplnky

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Dnes je zdravý životný štýl nielen zvykom, ale aj vedomú snahou starať o seba, zdravo sa stravovať a udržiavať svoje telo v kondícii, aby sme žili dlho a šťastne.

Spoločnosť TianDe ponúka Shaker z rady Active Life, ktorý je vhodný pre jednoduchú a komfortnú prípravu obľúbených fit nápojov.

Shaker je pohodlný a praktický doplnok, ktorý vám uľahčí režim zdravého stravovania. Jeho použitie je jednoduché, je 100% mobilný. Vezmite si shaker s nápojom na športový tréning alebo beh, použite ho na cestách alebo v kancelárii. Je veľmi jednoduché ho používať všade tam, kde nemáte podmienky pre prípravu nápojov za pomoci mixéra.

Vo vnútri shakera sa nachádza špeciálna sieťka v tvare špirály z nerezovej ocele. Ukladá sa na dno pred miešaním, aby rozdrvila a dobre premiešala obsah nádoby. Pri miešaní a následnej manipulácii sa váš koktail nikde nevyleje, shaker má spoľahlivý uzáver. Shaker od TianDe je vyrobený z bezpečného potravinárskeho plastu (PP), z ktorého sú vyrábané detské kojenecké fľaše. Na stene tohto doplnku je umiestnená praktická odmerka, ktorá vám umožní jednoducho dávkovať ingrediencie v gramoch a milimetroch. Je vhodný pre prípravu horúcich aj studených nápojov.

Balenie: 1ks | Objem: 400ml

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.