tianDe Fytonáplasť Dong Feng, 4ks

0 Hodnotenie
Nie je na sklade
Kód tovaru: 30119
Náplasť Dong Feng využijeme pri ochorení kĺbov na nohách a rukách.
 Späť na: Starostlivosť o telo

Náplasť Dong Feng odstraňuje bolesť a zápal, bráni rozpadu kĺbových chrupaviek, zlepšuje priechodnosť krvných ciev.

Na obale náplasti  je vyobrazený Čínsky múr /jeden z divov sveta, ktorý je dlhý takmer 9 tisíc kilometrov/. Veže múru sa spájajú, ako  kĺby ľudského tela. Vďaka tomuto obrázku si jednoducho zapamätáte, kam náplasť použiť.  Náplasť nalepte v oblasti boľavých kĺbov. Už za noc dosiahnete vynikajúci výsledok. Po prvom použití ustúpi opuch, zlepší sa pohyblivosť a zmenší sa pocit bolesti.

Náplasť Dong Feng obsahuje: esenciálny olej Cinnamomi čínsky, výtažky z ephedra dvuhkoloskovogo stopky, koreňa , čínskej angeliky, koreň čínskeho plamienku (Clematis), svetlicový olej, živica boswelia (kadidlo), myrha, borneol, mentol.

Účinky:

  • znižuje zápal v kĺboch a zlepšuje pohyblivosť kĺbov
  • zabraňuje zničeniu kĺbovej chrupavky
  • uľavuje od bolesti v svaloch
  • pri natiahnutí aktivuje prácu energetických meridiánov
  • zvyšuje priepustnosť ciev

Náplasť zmierňuje reumu a bolesti v bedrách. Poskytuje drenážny efekt, odstraňuje poruchy cirkulácie lymfy pomáha pri natiahnutí svalov a pomliaždeniach odstraňuje svalové bolesti a bolesti v kostiach. Ďalej odstraňuje bolesti v kĺboch a medzirebrovej neuralgie pri veľkom hneve nalepiť na kríže na haluxy (vyčnievajúce kostné výrastky na palcoch nôh). Náplasť lepiť priamo na kosti

Použitie: Náplasť nastrihnite na bokoch v strede tak aby ste ju mohli nalepiť priamo na boľavé miesto. Nechajte pôsobiť 12 hodín denne, najviac 7-10 dní.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť ingrediencií, ostré zápalové procesy, porušenie celistvosti pokožky, tehotenstvo, deti.

Obsah: 4 ks balení

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.