tianDe Fytonáplasť Tie Gao 2 ks

0 Hodnotenie
Nie je na sklade
Kód tovaru: 30113
Táto náplasť pomôže pri bolestiach chrbtice, krížoch, pri reumatizme a neuralgii.
 Späť na: Starostlivosť o telo

Na obale náplasti Tie Gao je zobrazená posvätná hora Kajlas, ktorá sa nachádza v ťažko prístupnej oblasti západného Tibetu. Hora zobrazuje chrbát a osou ľudského tela je chrbtica. Fytonáplasť je účinná pri pri bolestiach chrbtice, krížoch, pri reumatizme a neuralgii.

Účinky: Má výrazné protibolestivé a protizápalové účinky.Zmierňuje kŕče hladkého svalstva. Lokálne zvyšuje mikrocirkuláciu krvi. Stimuluje detoxikáciu, Prispieva k liečeniu artritídy.

Použite pri bolesti svalov, kostí, reumatizme, neuralgii a chrbta.

Obsahuje extrakt z chvojníku dvojklasového, zázvorového koreňa, kôry kafrovníka lekárskeho, mentol, kadidlo, vavrínu, kurkumy,čierneho korenia, atď. Doporučujeme používať pri reumatizme, neuralgií, bolesti chrbta, bolesti kĺbov a svalov, podvrtnutí a na modriny. Najviac je efektívna pri použití na akupunktúrne body.

Použitie: Pri ochorení chrbtice sa náplasť nalepí paralelne na vzdialenosť 1,5 cm od stredu chrbtice. Náplasť nalepte vždy na čistú pokožku, nechajte pôsobiť 12 hodín, najviac 7-10 dní. Najväčší efekt dosiahneme pri použití akupunktúrnych bodov.

 

Balenie: 2ks

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.