tianDe Opaľovacie mlieko SPF30 200ml

0 Hodnotenie
Nie je na sklade
Kód tovaru: 30139
Predaj skončil.
 Späť na: Séria Hainan Tao + Dolce Vita

Milujete chvíle strávené na pláži? Chcete mať dokonalé opálenie? Splňte si svoje želania vďaka TianDe starosti a škodlivé slnečné lúče hoďte za hlavu! Nie je žiadnym tajomstvom, že ultrafiolové žiarenie spôsobuje fotostarnutie kože a môže byť príčinou vzniku i mnohých ďalších problémov. Čo s Tím? Používajte kvalitnú kozmetiku s ochranným faktorom a opaľujte sa bez výčitiek! Jemné mlieko na opaľovanie s vysokým ochranným faktorom SPF 30 vám zaistí ochranu pred škodlivými UVA UVB lúčmi. Prípravok je vode odolný a po kúpaní sa nemusíte znovu natierať. Vďaka špeciálnemu zloženiu mlieko nielen chráni pokožku počas opalovania, ale pritom ju tiež hydratuje, stará sa o  jej krasu a  hebkosť. 

Opaľovacie mlieko obsahuje: Vitamín E, beta karotén, panthenol, alantoin

Existujú tri typy slnečných lúčov - UVA, UVB a UVC. Zaujímajú nás iba prvé dva, pretože UVC žiarenie nedosiahne na zem pretože je filtrovaný ozónovou vrstvou našej planéty.

UVA lúče sú prítomné v našom každodennom živote od okamihu svitania až do západu slnka. Sú aktívne a celoročne, bez ohľadu na klimatické zóny, vonkajšiu teplotu a počasie. To je dôvod, prečo niektoré kozmetické firmy odporúčajú používať opaľovací krém každodenne. UVA lúče sú dlhé vlny ultrafialového žiarenia a 95% sa dostane na zem. Tieto lúče sú zákerné vyvolávajú syntézu voľných radikálov a ako výsledok je starnutie kože.

UVB lúče – stredne vlny ultrafialového žiarenia, sú oveľa nebezpečnejšie ako dlhé vlny. Našťastie, iba 5% z nich dosiahne zemského povrchu. Všetko ostatné je absorbované ozónovú vrstvu. Najaktívnejšie sú od 11.00 do 16.00. Tieto lúče sú zodpovedné za spáleniny od slnka a začervenanie kože.

Napriek tomu, že budete používať ochrannú kozmetiku, pamätajte: príliš dlhé slnenie poškodzuje pokožku!

Pre výpočet bezpečného pobyt na slnku, použite jednoduchý vzorec: úroveň SPF prostriedkov (v tomto prípade 30) vynásobte počtom minút, pri ktorých normálne páli pokožka bez ochrany na slnku. Výsledná hodnota bude najlepší čas, ktorý môžete stráviť na pláži. To znamená, že ak sa po 10 minútach objaví pocit nepohodlia na koži, s našim opaľovacím mliekom SPF 30, obdobie relatívne bezpečného pobytu na slnku sa zvyšuje až na 300 minút. Nezabudnite, že pocit nepohodlia - nie je to červená koža! To je takmer nebadateľný pocit začervenania a ľahké pálenie.

Použitie: Naneste krúživým pohybom na pokožku pred vystavením tela na slnku.  

Hmotnosť: 200ml

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.