tianDe Telová soľ Ženšen 150g

0 Hodnotenie
Nie je na sklade
Kód tovaru: 32617
Očista a peeling celého tela
Bodová hodnota tovaru :
5.5 bodov
 Späť na: Séria Hainan Tao + Dolce Vita
not_available.gif

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Telová soľ ŽENŠEN obsahuje prírodnú morskú soľ ktorá sa ťaží v Tichom oceáne /oblasť Changli/. Ďalej telová soľ obsahuje výťažok zo 6 ročného ženšena. Táto soľ omladzuje pokožku. Má jemnú krémovú textúru. Telová soľ efektívne čistí a odstraňuje odumreté časti pokožky, chráni pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia, pokožka zostáva hladká. Na pokožke eliminuje pnutie a znižuje intenzitu pigmentových škvŕn.

Spojenie peelingu + čistenie pokožky: Telová soľ má hustú krémovú textúru, ktorá sa príjemne aplikujú na vlhkú pokožku. Pri použití telovej soli nie sú potrebné ďalšie umývacie prostriedky, ako napríklad mydlo alebo sprchový gél. Sol trochu pení a vykonáva peeling.

6 rožný ženšen:

  • zjemňuje pokožku
  • chráni pokožku
  • tonizuje pokožku
  • dodáva minerály a vitamíny pokožke
  • zlepšuje látkovú výmenu
  • reguluje rovnováhu vody, soli a bielkovín v pokožke.

 

Použitie: Na telo naneste malé množstvo soli a rozotrite ju krúživými pohybmi. Robte masáž rukami alebo špeciálnou špongiou (napríklad japonskou masážnou rukavicou pre celé telo). Soľ je možné ihneď zmyť, môžete ju použiť miesto sprchového gélu a môžete ju nechať na tele niekoľko minút pôsobiť, aby sa pokožka nasýtila prospešnými mikroelementy. Použite 2-3 krát týždenne.

Hmotnosť: 150 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.