tianDe Osviežujúci sprchový gél Sport Style 250ml

0 Hodnotenie
4,3 €
Základná cena s DPH: 4,3 €
Predajná cena po zľave:
Nie je na sklade
Kód tovaru: 35711
Bodová hodnota tovaru :
2.2 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo
3-5d.gif

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Sport sa stal neoddeliteľnou súčasťou života mnohých ľudí. V dnešnej dobe je módne byť fit. Vyšportované telo je jedným z ukazovateľov úspechu, silnej vôle a odhodlania. V TianDe sme vždy trendy, a preto sme vyvinuli sériu produktov Sport Style v rámci už obľúbeného radu výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy My Family Care ... špeciálne pre tých, ktorí si so športom tykajú. Pre rodiny, ktorých FAMILY LOOK je športový. Pridajte k svojmu športovému programu produkty starostlivosti o pokožku s energickou vôňou citrusov a zmeňte tak bežné cvičenie na slávnosť!

Po cvičení je sprcha s aromatickou penou tou najlepšou odmenou. Aký by mal byť sprchový gél pre športovcov? Po prvé by mal mať povzbudivú a energickú vôňu, aby zotavil telo po únavnom cvičení. Po druhé by mal hydratovať pokožku, a nie ju vysúšať. A samozrejme musí zanechávať pocit sviežosti! Všetky tieto požiadavky spĺňa novinka od TianDe - Osviežujúci sprchový gél Sport Style. Jasné citrusové arómu, vhodné pre mužov aj pre ženy, pohltí celé vaše telo a nabije vás energiou. Teraz ste pripravení na dosahovanie nových výšin.

Osviežujúci sprchový gél Sport Style obsahuje:

  • alantoín
  • mentol

Alantoín a mentol, udržujú pokožku napnutú a zásobujú ju energiou.

Sprchový gél je vhodný aj pre citlivú pokožku, nadlho udrží pocit sviežosti, hydratuje pokožku a dodá jej citrusovú arómu.

Použitie: Rovnomerne naneste na vlhkú pokožku tela, nechajte napeniť a jemne zmyte vodou.

Balenie: 250ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.