tianDe Prírodná umývacia hubka 1ks

0 Hodnotenie
6,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 980201
Prírodná umývacia hubka na pleť.
Bodová hodnota tovaru :
3.8 bodov
 Späť na: Dekoratívna kozmetika

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Prírodná hubka "Konjac" - to je produkt rastlinného pôvodu. Je určený na starostlivosť o pleť tváre. Jemne a dôkladne čistí póry bez poškodenia pokožky. Hydratuje pokožku, ktorá zostane čistá a mäkká. Mäkká štruktúra je ideálna pre čistenie dokonca aj tej najcitlivejšej pokožky.

Umývacia hubka "Konjac" ma efekt 4 v 1:

  • Čistí plet' od nečistôt,
  • Vykonáva jemný peeling,
  • Robí jemnú masáž pokožky (zlepšuje mikrocirkuláciu),
  • Celková starostlivosť o plet' (vyrovnáva pH pokožky a hydratuje ju)

Použitie: Namočte hubku do teplej vody, naneste umývací prostriedok, vytvorte penu, vyčistite tvár. Po použití dôkladne opláchnite vodou a zaveste za šnúrku. Odporúča sa používať 1-3 krát týždenne podľa potrieb pokožky. Špongiu možno použiť samostatne alebo v kombinácii s akýmkoľvek čistiacim gélom, alebo mliekom z našej produkcie. Napríklad Čistiacim gélom Oceán krásy, prípadne Zeleným čajom a ďalšími prípravkami.

Hubka "KONJAC" Vám vystačí na 2-3 mesiacov - v závislosti na tom, ako často sa používa. Bude vašou najlepšou investíciou, vzhľadom k jej univerzálnosti a možnosti ušetriť na čistiacich prostriedkoch. Nezabudnite sušiť hubku po každom použití, tak Vám poslúži dlhšie. Po vyschnutí sa v hube neudržujú žiadne mikroorganizmy a plesne.

Balenie: 1ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť