Zubná kefka "Bambusové uhlie" 1ks

0 Hodnotenie
7,0 €
Len 1 skladom
Kód tovaru: 980175
Účinný doplnok pre váš snehobiely úsmev...
Bodová hodnota tovaru :
5.5 bodov
 Späť na: Osobná hygiena

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

V dnešnom svete biele zuby nie sú len známkou príťažlivosti, ale aj ukazovateľom určitej životnej úrovne a statusu človeka.
 
Postupom času však kvôli káve, čaji a ďalším zlozvykom dokonca aj prirodzene biele zuby môžu získať nepríjemný žltkastý nádych.

Zubná kefka "Bambusové uhlie" so super tenkými štetinkami a obsahom dreveného uhlia pomôže navrátiť vášmu úsmevu snehobiely lesk. Vďaka pravidelnému používaniu tohto "chytrého" doplnku sa môžete opäť "neskromne" vyškierať.

Zubná kefka "Bambusové uhlie":
- šetrne čistí, leští zubnú sklovinu a masíruje ďasná,
- je vhodná pre použitie pri vysokej citlivosti zubov a oslabených ďasnách,
- odstraňuje bakteriálny povlak dokonca aj v ťažko prístupných miestach.

Prečo je kefka natoľko efektívna?

Kefka má mäkké a tenké štetinky. Pre ľudí s citlivou sklovinou, ktorým akýkoľvek stisk spôsobuje diskomfort, to bude príjemná zmena. Vďaka zvýšenej mäkkosti a tenkosti štetinky, nepoškodzuje zuby a môže sa vysporiadať so svojou úlohou bez akejkoľvek bolesti. Štetinky kefky sa dostanú aj do ťažko prístupných miest pre dôkladné vyčistenie zubov.

Kefka má dezinfekčné účinky. Uhlie má silný antibakteriálny účinok, navracia zubom prirodzený biely odtieň, pomáha zbaviť sa nepríjemného zápachu, "priťahuje" bakteriálny povlak.

Pre dosiahnutie maximálneho výsledku používajte v kombinácii so zubnými pastami a gélmi od TianDe. Usmievajte sa na zdravie!
 
POUŽITIE:
Zubnú kefku je potrebné vymeniť, ak došlo k poškodeniu jej štetín. Doba používania zubnej kefky by nemala presahovať 2-3 mesiace.
 
Balenie: 1ks
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť