tianDe Prístroj s komplexným fotochromatickým a ultrazvukovým účinkom 1ks

0 Hodnotenie
146,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 90149
Profesionálne kozmetické procedúry v pohodlí domova.
Bodová hodnota tovaru :
90 bodov
 Späť na: Príslušenstvo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

3D Photoner je prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami vytvorený pre použitie v domácich podmienkach a určený pre pravidelné kozmetické procedúry. V tomto prístroji sa skĺbi efektívna metóda ultrazvukovej mikromasáže a mäkkého fotochromatického účinku so spektrom elektromagnetických vĺn rôznych dĺžok (červená, modrá, zelená farba).

Ultrazvukový účinok. Ďalším názvom pre túto metódu je sonodermia (z gréckeho jazyka: sonic - zvuk, derma - pokožka). Ultrazvuk spôsobuje mechanické chvenie čiže vibromasáže.

Fotochromatické účinok má blahodarný vplyv na stav pokožky. Použitie prístroja 3D Photoner spolu s kozmetickými výrobkami korporácie TianDe viditeľne zvyšuje účinok procedúry vďaka intenzívnejšiemu vstrebávanie aktívnych zložiek prípravkov.

Metódy fotochromatického a ultrazvukového pôsobenia sú ideálne pre zrelú pleť s príznakmi starnutia, pre suchú pleť, pri výskytu  vrások a nedokonalostí, pigmentových škvŕn a pieh, jazvičiek po akné a ďalších nerovností.

POUŽITIE:

1. Dôkladne očistite tvár.

2. Pripojte sieťový adaptér a zapnite napájanie.

3. Na ošetrovanú časť tváre naneste hrubú vrstvu krému od TianDe *.

4. Venujte pozornosť tomu, aby sa žiarič elektrického prístroja počas kozmetickej procedúry pevne dotýkal pokožky.

5. Odporúčaná dĺžka procedúry je 10-15 min. Upozornenie: počas procedúry je vhodné chrániť oči. Neodporúčame smerovať ultrazvukový žiarič na časti pokožky, kde sa vyskytuje vyrážka, akné, popáleniny alebo škvrny. Pri výkone procedúry bude vyvíjané pôsobenie aj na priľahlé miesta pokožky.

* Prístroj bol navrhnutý takým spôsobom, aby ste ho pre dosiahnutie maximálneho účinku procedúry mohli používať spolu s vhodnými kozmetickými prípravkami pre váš typ pokožky. To znamená, že pred procedúrou môžete naniesť hydratačný alebo liftingový krém, gél, prípadne sérum od TianDe a následne si vychutnať ešte viditeľnejšie výsledok kozmetickej procedúry.

Balenie: 1ks

Pozrite si video prezentáciu k produktu tianDe 3D PHOTONER

Zdroj: YouTube kanál tianDe Europe

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť