tianDe Meter s indexom telesnej hmotnosti, 1ks

0 Hodnotenie
6,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 90176
Zmerajte si BMI.
Bodová hodnota tovaru :
3 body
 Späť na: Príslušenstvo

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Meter s indexom telesnej hmotnosti od TianDe je malým diagnostickým centrom vo vašej kabelke či priehradke stola. Je to jednoduchý, mobilný, štýlový a kompaktný pomocník, ktorý vám umožní mať svoje miery pod kontrolou.

Meter od TianDe vám pomôže:
- jednoducho zmerať obvod pása (jasný ukazovateľ, ktorý môže upozorniť na zdravotné problémy);
- rýchlo zmerať index telesnej hmotnosti (BMI, dietológmi uznávaný parameter pre stanovenie ideálnej váhy). Všetko, čo potrebujete, je zvoliť na škále vašu výšku a váhu a meter zobrazí váš BMI;
- mať prehľad o svojom úspechu na ceste k dokonalej postave.

Na metri sú rozložené praktické návody. Je rozdelený na zóny: zelená - váš pas je v norme, oranžová - venujte sa svojmu pásu skôr, než bude neskoro, červená - aktívne sa začnite venovať svojmu zdraviu.

Meter je obojstranný pre meranie obvodu pása u mužov a žien. Pohodlná fixácia umožní zafixovať meter tak, aby došlo k maximálne presnému meraniu obvodu pása. Pre stočenie metra postačí stlačiť gombík.

POUŽITIE:
Na zelenej škále (otočný kruh) vyberte vašu výšku. Na bielej škále (telo metra) vyberte svoju váhu. Otáčaním zeleným kruhom spojte tieto dva ukazovatele. V poli BMI vám ukazovateľ zobrazí váš index telesnej hmotnosti.

 

Balenie: 1ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť