tianDe Ponožky s turmalínovou vrstvou pre ženy 1 pár

0 Hodnotenie
8,3 €
Len 1 skladom
Kód tovaru: 3013002
Úľava pre boľavé nohy pre ženy
Bodová hodnota tovaru :
7.7 bodov
 Späť na: Príslušenstvo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Turmalín pomáha uľaviť unaveným nohami, funguje ako prevencia hromadeniu krvi v nohách, normalizuje potenie. Poskytuje statickú masáž nôh, pomáha pri ochorení po zlomeninách a vyvrtnutí. Má celkovo posilňujúci účinok na organizmus.

  • Univerzálna veľkosť pre ženy: 22

Použitie: Doporučujeme použiť ponožky na noc. Začnite od 10-15 minút denne, postupne predĺžte dobu pôsobenia až na 8-10 hodín (na celú noc).

Balenie: 1pár

Použitie produktov s turmalínom: Výrobky obsahujúce turmalín sa musia začať používať iba niekoľko minút a postupne sa zvyšuje doba použitia. Dlhodobo je možné je nosiť podľa potreby a individuálne regulovať dĺžku použitia. Na miestach, kde boli aplikované výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou, sa môže objaviť začervenanie kože a pocit pálenia. Toto je normálny sprievodný jav. Po ukončení použitia zmizne do troch až štyroch hodín. Nedoporučuje sa používať výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou pri zvýšenej teplote, onkologických ochoreniach, kŕčových žilách alebo poškodení kože v miestach, ktoré sú vystavené pôsobeniu ponožiek. Používanie sa nedoporučuje osobám, ktoré majú v tele kovové implantáty.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť