tianDe Talizman LÁSKA 1ks

0 Hodnotenie
Nie je na sklade
Kód tovaru: 100690
Talizman blahobytu z Altaja
 Späť na: Príslušenstvo

Altaj je miesto, kde sa spájajú rôzne živly, kde sa rodí život. Je to silné miesto, kde sa človek môže dostať do súladu s prírodou a je sám sebou. Silná energia  veľkolepej krajiny bola vždy s vami, vytvorili sme pre vás talizmany, ktoré vyžarujú silu tejto úžasnej zlatej krajiny.

Legenda hovorí, že talizman lásky pomáha udržiavať dôveru, porozumenie nežnosť vo vzťahoch. Tento amulet sa stane pomocníkom pri prekonaní všetkých ťažkostí. Talizman lásky sa skladá z dvoch odrezkov jedného cedrového kusu dreva. Iba tieto dve časti sa k sebe dokonale hodia. Nikdy sa neobjaví žiadna ďalšia vhodná polovička. Ženská a mužská figúrka sú prepojené koženým povrázkom - symbolom duchovnej jednoty. V okamihu rozpory je  potreba rozviazať povrázok spájajúci figúrky a znovu ho zaviazať, pritom treba myslieť na rýchle zmierenie a vyriešenie všetkých problémov.

Talizman z Altaja:

  • pochádza z Altaja, unikátneho kraja, kde sa rodí sila
  • sú vyrobené z dreva altajského cédru
  • je symbolom dlhovekosti, blahobytu, sily a čestnosti
  • má neopakovateľnú vôňu
  • stačí podržať talizman niekoľko sekúnd v teplých dlaniach a uvoľní sa blahodarná vôňa, ktorá  pomôže zmierniť únavu a daruje pocit pokoja
  • vyrába sa ručne.

Nikdy nenájdete dva rovnaké talizmany. Každý z nich je vlastnoručne vyrezávaný mistrom. Úlomok horského céder a jeho textúra, farba sú neopakovateľné.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.