tianDe Turmalínové kapsule na pranie bielizne 2ks

0 Hodnotenie
42,2 €
Len 1 skladom
Kód tovaru: 144301
Kapsule pre biologické pranie prádla.
Bodová hodnota tovaru :
35.2 bodov
 Späť na: Príslušenstvo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Pranie by malo byť bezpečné!

A práve také je pranie s eko – kapsulou od firmy TianDe. Výhody turmalínových kapsúl na pranie bielizne:

• Ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Vzhľadom k absencií v zložení agresívnych chemických látok kapsle s turmalínom sú bezpečné pre životné prostredie.

• Neobsahujú tenzidy a fostáty. Sú vhodné aj pre pranie detského oblečenia.

• Univerzálne. Vhodné pre ručné pranie a aj pranie v práčke.

• Ekonomické. Nahradia prací prášok a aviváž. Kapsule sú určené pre každodenné používanie.

Turmalínové kapsule na pranie bielizne obsahujú len 100% prírodných zložiek - turmalínové granule, zeolity a kovy vzácnych zemín. Eko- kapsule neobsahujú žiadne povrchové aktívne látky, fosfáty ani iné syntetické látky. Zloženie eko-kapsúl TianDe Termoplastická guma(Thermoplastic rubber) 100% Zelená kapsla SiO2/Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/Na2O/ Fe2O3/ B2O3 /Ce/Pr/La/Sm/Eu/Y/Nd 100% Modrá kapsla SiO2/ Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/ Na2O / Fe2O3/ B2O3 / Ag/ Си/ Zn/ Са 100% Miesto chemického spôsobu praní firma TianDe ponúka fyzikálny spôsob, tj. pranie, založené na fyzikálnych vlastnostiach prírodných zložiek eko-kapsule. Hlavní zložkou pracieho procesu je voda. Aby sa odstránili špinavé škvrny je treba rozpúšťaciu schopnosť vody zvýšiť tím, že znížime jej povrchové napätie. U pracom prostriedku je tohto výsledku dosiahnuté vďaka pôsobeniu povrchovo aktívnych látok. Eko-kapsule majú rovnaký účinok vďaka pôsobeniu na vodu slabého striedavého elektromagnetického poľa. Počas toho, ako sa turmalín vo vode pohybuje, dochádza k vzniku elektrických mikroprúdov. Tieto znižujú príťažlivé sily medzi molekulami vody, čo zvyšuje ich rozpúšťacia schopnosť. Kovy vzácnych zemín zlepšujú kvalitu prania tým, že zvyšujú eklektickú vodivosť vody. Zeolity ju zmäkčujú vďaka vstrebávanie solí.

Vo výsledku máte:

• Skvelý výsledok prania bez fosfátov a PAL,

• Majú dezinfekčné účinky a odstraňujú nepríjemný zápach,

• Dodávajú tkaninám mäkkosť, sviežosť a ochranu farieb.

Pri používaní eko-kapsule dodržujte niekoľko jednoduchých pravidiel. 1. Bielizeň vkladajte do bubna práčky spolu s eko-kapsulami na pranie. Perte pri maximálnom zaťažení a s minimálnou rýchlosťou odstreďovania, inak budú eko-kapsule narážať na bubnu práčky a ich telo môže prasknúť. 2. Teplota vody behom pracieho cyklu by nemala presiahnuť 60°C. 3. Vyberte prací cyklus, ktorý odpovedá typu vašej bielizne. 4. Skladujte eko-kapsle na chladnom a suchom mieste. Pravidelne (1x za mesiac) je nechajte na priamom slnku uschnúť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť