Univerzálny prací prostriedok, 1L

0 Hodnotenie
13,5 €
Vaša zľava :
3,4 €
Kód tovaru: 1480203
Pre pranie v práčke i pre ručné pranie
Bodová hodnota tovaru :
11 bodov
 Späť na: Príslušenstvo
2-3d.gif

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Tento univerzálny prací prostriedok je navrhnutý pre bezpečné a ekologické pranie, ktoré sa stará o ľudské zdravie a životné prostredie.

Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov TianDe vyrába svoj prostriedok na báze rastlinných povrchovo aktívnych látok čiže takzvaných "cukrových" povrchovo aktívnych látok. Pochádzajú z glukózy získavanej z cukrovej repy, kukuričného škrobu a cukrovej trstiny.

Takéto povrchovo aktívne látky sú pre telo bezpečné a zároveň sa dobre vyrovnávajú s nečistotami. Okrem toho sú povrchovo aktívne látky "cukrového" typu ľahko biologicky odbúrateľné, čo znamená, že sú úplne bezpečné pre životné prostredie. Na druhú stranu petrochemické povrchovo aktívne látky sa prakticky nerozkladajú a môžu tak otráviť biosféru na celé stáročia, narušujú ekologickú rovnováhu a spôsobujú nenapraviteľné škody planéte aj ľudskému zdraviu. Pri pravidelnom kontakte s organizmom (a tento kontakt je neodvratný, pretože petrochemické povrchovo aktívne látky sa nevymyjú z látky ani po 10 opláchnutí v horúcej vode) spôsobujú tieto chemické zlúčeniny vážne narušenie jeho činnosti. Petrochemické povrchovo aktívne látky významne mení intenzitu oxidačno-redukčných reakcií, ovplyvňujú aktivitu množstva dôležitých enzýmov a narúšajú metabolizmus bielkovín, sacharidov a tukov. Môžu významne oslabiť imunitný systém a spôsobiť rozvoj alergií.

Univerzálny prací prostriedok neobsahuje fosfáty, chlór, parabény ani iné škodlivé látky. Prostriedky radu EcoDeViva sú vhodné pre všetky typy práčok, pretože nespôsobujú nadmerné penenie. Možno ich použiť pre ručné pranie. Dnešným dňom sa tento účinný prostriedok stáva ešte účinnejším. Korporácia TianDe vylepšila receptúru produktu, vďaka čomu sa zvýšili jeho pracie schopnosti a prípravok získal príjemne sviežu vôňu.

V jedinom balení univerzálneho pracieho prostriedku nájdete hneď tri účinné pracie prípravky: na farebnú bielizeň, biele prádlo a aviváž.

Prací prostriedok na farebnú bielizeň udržuje farbené látky po dlhú dobu žiarivé. Pritom neobsahuje petrochemické povrchovo aktívne látky. Ako sme už povedali, je založený na rastlinných povrchovo aktívnych látkach.

Prací prostriedok na biele prádlo navracia oblečeniu pôvodnú belosť bez chlóru.

Aviváž vďaka jemným zložkám pracieho prostriedku zachováva štruktúru vlákien a farbu látok, chráni vlákna tkaniny pred opotrebovaním, zabraňuje vzniku žmolkov a zaisťuje mäkkosť tkanín.

Po praní bude vaše oblečenie voňať sviežosťou.

 

Balenie: 1000ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť