tianDe Krém na tvarovanie postavy 120g

12,9 €
Kód tovaru: 35412
Dokonalé krivky problémových partií bokov a stehien.
Bodová hodnota tovaru :
11 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo
2-3d.gif

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Prírodné rastlinné zloženie tohto povzbudzujúceho krému sa postará o vaše dokonalé stehná! Vzhľad problematických partií, bokov a stehien závisí do veľkej miery od stavu pokožky. Pokiaľ je pokožka v dobrej kondícii a hydratovaná, sú nerovnosti na jej povrchu oveľa menej viditeľné. Avšak pri strate pružnosti a elasticity sa pomarančová koža objaví v plnej kráse. Tento prípravok  cielene pôsobí na nedokonalosti pokožky a napomáha k dokonalému vzhľadu postavy. Účinné látky urýchľujú metabolizmus, bojujú proti tukovým zásobám, odstráneniu prebytočných tekutín v tkanivách, podporujú produkciu kolagénu, spevňujú a hydratujú pokožku.

Krém obsahuje:

  • Pagaštan konský - extrakt s pagaštanu pôsobí ako antioxidant, chráni pokožku pred škodlivým vplyvom okolitého prostredia, zjemňuje, pomáha zlepšiť tonus žilných stien.
  • Esenciálny olej z pomaranča - Urýchľuje metabolizmus v problémových partiách, prispieva k spaľovaniu tuku, má uvoľňujúce účinky, pomáha proti stresu.
  • Chilli papričky - Extrakt plodov chilli papričky má zahrievacie účinky na pokožku, urýchľuje metabolizmus v problémových oblastiach, pomáha urýchliť mikrocirkuláciu, má antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. 
  • Mentol - má rozptyľujúci účinok, ktorý je doprevádzaný pocitom chladu. Zmierňuje podráždenie, tonizuje pokožku. Osviežuje, odstraňuje zápach.
  • Malinový keton -Je prírodná zlúčenina, ktorá má unikátne vlastnosti pri štiepení tuku.
  • Kofeín - aktivuje metabolické procesy v koži, odstraňuje stagnáciu a prispieva k odstráneniu prebytočnej tekutiny z pokožky.
  • Čepelatka japonská - obsahuje veľké množstvo jódu, makromolekulárne polysacharidy, kyselinu alginovú, vitamíny B1, B2, B12,A, C, D, E a vysokú koncentráciu minerálov. Normalizuje v tkanive látkovú výmenu, stimuluje produkciu kolagénu, spevňuje a hydratuje pokožku, zvyšuje jej tonus, pružnosť a elastičnosť.  
  • Morské riasy- extrakt rias obsahuje veľké množstvo živín podporuje efektívnu hydratáciu pokožky, zlepšuje tonus pokožky, zvláčňuje pokožku.

POUŽITIE: Aplikujte stimulačný krém na stehná, boky a počkajte, kým sa krém absorbuje. Ak chcete zvýšiť účinok, zabalte sa do fólie.

Balenie: 120g

Recenzie

piatok, 20. apríl 2018

funguje skvele, odporúčam

Lubka Martonová

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť