tianDe Bylinný čaj na cievy s ďatelinkou 30ks

0 Hodnotenie
8,3 €
Na sklade
Kód tovaru: 123915
Priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém.
Bodová hodnota tovaru :
6.6 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém.

Rastliny pre bylinné čaje z radu „ Dary Shambhaly“ boli nazbierané na Altaji - v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého lístka bylinného čaju TianDe je pri príprave získavané maximálne množstvo užitočných látok. Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70 °C. Pri výrobe bylinných čajov TianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracovávané pri zníženom tlaku a pri optimálnej teplote, čo zvyšuje stupeň extrakcie pri príprave čaju (v porovnaní s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené). Filtračné vrecúška bylinného čaju sú uzavreté do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí: vrecúško, krabička a fólia. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Bylinný čaj obsahuje:

  • Rozmarín lekársky - Podporuje normálny chod pečienky a žlčníku prispieva k obranyschopnosti a posilneniu organizmu.
  • Medovku lekársku - Obsahuje vitamín A a C, napomáha k duševnej rovnováhe a kľudnému spánku podporuje normálne trávenie, prispieva k hormonálnej rovnováhe a podporuje normálnu činnosť obehovej sústavy.
  • Ďatelinu lúčnu - Stonky a kvety ďateliny lúčnej to je bohatý zdroj horčíku, medi, vápniku, chrómu, železa, fosforu, vitamínov A,B a C.  Majú detoxikačné vlastnosti, regeneračné účinky, a schopnosť normalizovať látkovú výmenu.
  • Pamajorán obyčajný - Pamajorán obyčajný sa používa, ako ukľudňujúci prostriedok, účinne prispieva k regulácií ženského menštruačného cyklu a počas klimaktéria, pretože stimuluje produkciu ženských pohlavných orgánov.
  • Nechtík obyčajný  - Kvety nechtíka obyčajného majú ukľudňujúci účinok na nervový systém, pomáhajú znižovať krvný tlak. Má antibakteriálny a protikŕčový účinok.
  • Brezu bielu  - Lístky brezy bielej obsahujú éterické oleje, trieslovinu, organické kyseliny, flavonoidy, vitamíny a ostatné užitočné látky. Stimuluje produkciu žlčníku, má baktericídny, antiseptický účinok. Odvádza z tela odpadové látky a zlepšuje látkovú výmenu.
  • Hloh - Plody hlohu majú priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém, posilňujú steny ciev, stimulujú krvný obeh, zlepšujú zásobovanie srdca kyslíkom, znižujú krvný tlak a znižujú hladinu cholesterolu v krvi.
  • Podbeľ lekársky - Lístky podbeľu lekárskeho zlepšujú látkovú výmenu prispievajú k zníženiu krvného tlaku pomáhajú proti bolestiam hlavy.
  • Trúbkovec tyčinkový - listy trúbkovca to je diuretikum, ktoré podporuje vylučovanie kyseliny močovej a pomáha znížiť krvný tlak.

 

Použitie: 1 - 3 šálky denne po jedle. Použitie: 1 filtračné vrecúško bylinného čaju zalejte 2dl vriacej vody, nechajte 10 – 15 minút vylúhovať.

Balenie: 30 filtračných vreciek po 2 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť