tianDe Bylinný čaj pre ženy 30ks

0 Hodnotenie
8,3 €
Len 2 skladom
Kód tovaru: 123913
Čaj vhodný pre ženské zdravie.
Bodová hodnota tovaru :
6.6 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Popis: Bylinný čaj s angelikou čínskou a túžobníkom pre ženy, obsahuje starostlivo vybrané byliny, ktoré majú blahodarný účinok na ženský organizmus. Kombinácia bylín prispieva k udržaniu normálnej činnosti ženského urogenitálneho systému, podporuje normálnu funkciu krvného systému, podporuje imunitu, napomáha zvyšovať duševnú a fyzickú kondíciu. Taktiež prispieva k udržiavaniu pohodlie pred a počas menštruácie.

Bylinný čaj obsahuje:

  • Angeliku čínsku taktiež nazývanú „ženským ženšenom“ . Prispieva k udržaniu normálnej činnosti ženského urogenitálneho systému, podporuje normálnu funkciu krvného systému, prispieva k normálnemu stavu kĺbov, podporuje imunitu a funkcie kardiovaskulárneho systému, napomáha zvyšovať duševnú a fyzickú kondíciu.
  • Lopúch väčší podporuje činnosť horných dýchacích ciest a odolnosť organizmu, napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, napomáha tráveniu, prispieva k normálnej funkcií močových ciest a k normálnemu stavu kĺbov a pokožky.
  • Túžobník brestový prirodzene obsahuje salicyláty. Prispieva k udržaniu zdravých kĺbov, podporuje normálnu funkciu močových ciest . Vylučuje vodu z organizmu. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti.
  • Pamajorán obyčajný podporuje činnosť kardiovaskulárneho systém, ďalej podporuje činnosť pečene a žlčníka, imunitný systém a napomáha k pokojnému spánku.
  • Rumanček pravý podporuje funkcie: dýchacieho ústrojenstva, trávenie, imunitný systém.
  • Oman pravý podporuje trávenie a vylučovanie vody z organizmu.
  • Sladovka hladkoplodá podporuje imunitu, trávenie stav kĺbov a pokožky, dýchacie ústrojenstvo, zdravie močových ciest.
  • Srdcovník obyčajný napomáha udržiavať stav pohodlia pred a v priebehu menštruácie. Podporuje funkciu nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému

Príprava: 1 filtračné vrecko bylinného čaju zalejte vriacou vodou do 200 ml šálky a nechajte lúhovať 10-15 min. Odporúčame čaj piť po jedle 1x - 3x denne.

Tento bylinný čaj nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 30 filtračných vreciek 

 

Pozrite si krátku video prezentáciu o čajoch tianDe.

Zdroj: YouTube kanál tianDe Europe

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť