tianDe Bylinný čaj s vrbovkou pre mužov 30ks

0 Hodnotenie
9,2 €
Kód tovaru: 123918
Priaznivý vplyv na mužské pohlavné orgány.
Bodová hodnota tovaru :
6.6 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe
2-3d.gif

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivý vplyv na mužský organizmus. Podporujú ho a posilňujú, prispievajú k zníženiu rizika ochorenia mužských pohlavných orgánov.

Rastliny pre bylinné čaje z radu „ Dary Shambhaly“ boli nazbierané na Altaji - v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého lístka bylinného čaju TianDe je pri príprave získavané maximálne množstvo užitočných látok. Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70 °C. Pri výrobe bylinných čajov TianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracovávané pri zníženom tlaku a pri optimálnej teplote, čo zvyšuje stupeň extrakcie pri príprave čaju (v porovnaní s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené). Filtračné vrecúška bylinného čaju sú uzavreté do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí: vrecúško, krabička a fólia. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Bylinný čaj obsahuje:

  • Lopúch veľký - má protizápalové účinky a priaznivý vplyv na činnosť močového systému.
  • Túžobník brestový - prirodzene obsahuje salicytáty. Prispieva k zdravým kĺbom, podporuje normálnu činnosť močových ciest - vylučovania vody z organizmu, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti.
  • Vrbovka úskostlivá - prispieva k normálnej funkcií močových ciest, podporuje normálnu funkciu prostaty, prispieva k duševnej a fyzickej pohode.
  • Leuzea šuštivá - podporuje imunitu a normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, napomáha zvyšovať duševnú a fyzickú kondíciu.
  • Nátržnica močiarna - korene a odnože obsahujú veľké množstvo triesloviny, organickej kyseliny, vitamíny A a C. Vykazuje ukľudňujúci, regeneračný, protizápalový účinok. Vykazuje antibakteriálne účinky, pomáha telu zbaviť sa škodlivých látok.
  • Fenikel - plody feniklu majú ukľudňujúce, analgetické a protikŕčové účinky, zvyšujú sekrečnú aktivitu tráviacich žliaz.
  • Medvedica lekárska - listy medvedice lekárskej obsahujú triesloviny, flavonoidy, organické kyseliny, flenologlikozity (arbutin,erikolin), mikro a makroprvky, vitamíny B a C. Listy medvedice lekárskej majú dezinfekčné a protizápalové účinky.
  • Breza - Lístky brezy bielej obsahujú éterické oleje, trieslovinu, organické kyseliny, flavonoidy, vitamíny a ostatné užitočné látky. Stimuluje produkciu žlčníku, má baktericídny, antiseptický účinok. Odvádza z tela odpadové látky a zlepšuje látkovú výmenu.
  • Klinček - vňať klinčeka má protikŕčové a baktericidné účinky rozširuje žlčovody a pomáha zbaviť sa bolesti. Vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu K zvyšuje pevnosť kapilár a pomáha predchádzať povrchovému a vnútornému krvácaniu.

POUŽITIE: 1 filtračné vrecko bylinného čaju zalejte 1 pohárom vriacej vody, nechajte 5 - 10 minút vylúhovať.

Balenie: 30 filtračných sáčkov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť