Nápoj s medovkou a srdcovníkom, 8g

0 Hodnotenie
1,8 €
Na sklade
Kód tovaru: 195459
Výživový doplnok s cukrom a sladidlom
Bodová hodnota tovaru :
1.2 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Stáva sa Vám, že nemôžete zaspať? Náročný deň alebo nedostatok energie môže viesť k tomu, že sa organizmus nedokáže „prepnúť“ na odpočinok a spánok jednoducho neprichádza. Začnete si v hlave prehrávať všetko to, čo sa stalo, snažíte sa analyzovať, plánovať a nemôžete spať. Dnes sú problémy tohto druhu pre mnohých bežné. Kvalitný spánok je dôležitým základom zdravia, krásy, aktivity a sily. Je pre človeka nevyhnutný rovnako ako potrava a kyslík. Počas plnohodnotného odpočinku sa obnovuje nervová sústava a bunky organizmu. Bez plnohodnotného nočného odpočinku sa ľudia stávajú podráždenými, nekoordinovanými a ich celkový zdravotný stav sa zhoršuje. Podľa lekárov by dni mali byť intenzívne a noci pokojné. Poruchy spánku priamo súvisia s poruchou biorytmu. Tieto rytmy sa nazývajú cirkadiánne.

Ako pomôcť telu sa naladiť na správnu náladu, stabilizovať cirkadiánne rytmy, normalizovať produkciu kortizolu a v noci plnohodnotne odpočívať? Všetky tieto otázky si položili a vyriešili ich špecialisti korporácie zdravia a krásy pri vývoji nápoja s medovkou a srdcovníkom.

 

Šípka - podporuje normálnu činnosť močového mechúra a obličiek, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, napomáha k normálnemu tráveniu a podporuje normálny stav kĺbov a pokožky.

Medovka lekárska
- napomáha k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku, podporuje normálne trávenie, prispieva k hormonálnej rovnováhe, podporuje normálnu činnosť obehovej sústavy a normálne funkcie dýchacieho systému.

Srdcovník obyčajný - napomáha udržiavať dobré pohodlie pred aj v priebehu menštruácie, podporuje normálnu funkciu nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému.

Zloženie v 1 sáčku (tj 8 g): fruktóza, glycín 840 mg, plod šípky - extrakt 720 mg, list medovky lekárskej - extrakt v prášku 640 mg, maltodextrín, vňať srdcovníka obyčajného - extrakt v prášku 240 mg, šťava z červenej repy - prášok, pektín (zahusťovadlo), kyselina askorbová (antioxidant), xanthan (zahusťovadlo), oxid kremičitý (protispekavá látka), steviol-glykozid (sladidlo).

Upozornenie: nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Možnosť neznášanlivosti k niektorému z komponentov doplnku stravy.

Skladovanie: na suchom mieste pri teplote do +25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

Krajina pôvodu: Rusko
Distribútor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika

 

POUŽITIE: 1 sáčok (8 g) starostlivo rozmiešajte v 150-170 ml teplej alebo studenej vody. Pripravený nápoj užívajte 1-2 hodiny pred spaním. Odporúčané denné dávkovanie: 1 sáčok (tj 8 g) 1x denne.

 

Balenie: 1 sáčok/8g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť