Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi

0 Hodnotenie
15,2 €
Na sklade
Kód tovaru: 640102
Doplnok stravy. S cukrom (fruktózou).
Bodová hodnota tovaru :
6.3 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi sú skvelým doplnkom zdravej a kvalitnej výživy detí.

Sú 100% prírodné: bez konzervantov, zvýrazňovačov chuti, aromatizačných látok, pridaného škrobu a farbív. Nielenže sú zdravé, ale aj veľmi chutné a jemne kyslasté.

Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi:
- pomáhajú detskému organizmu zabezpečiť prírodné vitamíny a minerály
- napomáhajú zvyšovať energiu dieťaťa

Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi budú pre deti zároveň zaujímavou hrou: každé balenie obsahuje 21 sáčkov troch rôznych príchutí - nechajte výber chuti na vašom dieťati. ň

Upozornenie! Časť zisku z predaja každého balenia sirupov s ovocnými šťavami a vitamínmi poputuje na charitatívne fondy. Sledujte novinky korporácie.

Určené pre deti od 3 rokov.

Zloženie 1 sáčku: voda; fruktóza, ovocná koncentrovaná šťava jablčná 900mg / černicová 900mg / brusnicová 900 mg, pektín (zahusťovadlo); vitamínový komplex Betaviton 80 mg: -karoten (1,6 mg), DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E - 0,4 mg), kyselina askorbová (vitamín C); kyselina citrónová (regulátor kyslosti); šťava z noni (plody Morinda citrifolia) v prášku, polysorbát 80 (emulgátor)

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy. Spotrebujte ihneď po otvorení vrecka. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové údaje v 1 vrecúšku (10 g): Vitamín A (vo forme -karotenu) - 266 mikrogramov RE 33,25% RHP *; Šťava z noni v prášku - 20 mg; Vitamín С - 10,8 mg 13,5% RHP *. Výživové údaje v 2 vreckách (10 g): Vitamín A (vo forme -karotenu) - 532 mikrogramov RE 66,50% RHP *; Šťava z noni v prášku - 40 mg; Vitamín С - 21,6 mg 27% RHP *. RHP * - referenčná hodnota príjmu

Skladovanie: v suchom mieste pri teplote do 25 ° C a relatívnej vlhkosti 75%
Krajina pôvodu: Rusko
Distribútor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika

POUŽITIE: Deťom od 3 rokov 1 vrecúško denne priamo do jedla, ako doplnok do hotových pokrmov (tvarohu, kaše, zmrzliny, čaju a i.) Alebo na prípravu nápojov.

 

Balenie: 21 sáčkov po 10 gramoch

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť