tianDe Pleťový krém s bielym čajom SPF11 50g

13,5 €
Kód tovaru: 15201
Starostlivosť proti starnutiu pleti + zosvetlenie pigmentových škvŕn + dvojitá ochrana pred ultrafialovým žiarením: pred lúčmi UVB + UVA
Bodová hodnota tovaru :
11 bodov
 Späť na: Krémy
2-3d.gif

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Pleťový krém s výťažkom bieleho čaju SPF11 je vhodný pre ženy od 35 rokov.

Starostlivosť proti starnutiu pleti + zosvetlenie pigmentových škvŕn + dvojitá ochrana pred ultrafialovým žiarením: pred lúčmi UVB + UVA

Pleťový krém s bielym čajom z radu Phyto Code chráni pleť. Dokáže totiž odrážať až 95% ultrafialových lúčov. Chráni pred fotostarnutím pokožky, tvorbou pigmentových škvŕn a vďaka bieliacim zložkám (výťažku zo sladkého drievka a arbutín z listov medvedice lekárskej) tiež dokáže odstrániť už vytvorené pigmentové škvrny. Prípravok má výrazný antioxidačný účinok, vyrovnáva kožný reliéf, zabraňuje prehlbovaniu vrások. Pokožku vyhladzuje a hydratuje, predchádza jej ochabovaniu.

UV-filtre obsiahnuté v pleťovom kréme PhytoCode chránia pleť súčasne pred oboma spektrami žiarenia - A aj B. Celé spektrum ultrafialového žiarenia je pomyselne rozdelené na tri druhy: UVA, UVB a UVC. Lúče spektra UVC k nám nepreniknú, sú pohlcované ozónovou vrstvou. Zato je potreba chrániť pokožku pred lúčmi B a A. UVB žiarenia, ak ho dostávame v menších dávkach, spôsobuje opálenie, väčšie dávky spôsobujú slnečný úpal. UVA pôsobí záludne v danom okamihu nezanecháva žiadne viditeľné stopy, avšak tým, že preniká hlboko do kožnej vrstvy, vyprovokuje po určitej dobe vznik pigmentových škvŕn, materských znamienok, pieh, pokožka stráca svoju pružnosť a vláčnosť, vysychá a hrubne a tým tiež starne.

Aktívne zložky krému:

  •  výťažok z bieleho čaju → poskytuje antioxidačnú ochranu, má antibakteriálny efekt,
  •  výťažok z cordycepsu → ochrana pred voľnými radikálmi a negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia,
  •  výťažok zo sladkého drievka → vyhladzovanie vrások, bieliaci účinok.

Obsah krému:

  • Výťažok z listov kamélie čínskej (bieleho čaju) je prírodným pohlcovačom UV žiarenie, ochraňuje pokožku pred negatívnym pôsobením slnečných lúčov. Okrem toho má výťažok z bieleho čaju výrazné antioxidačné, antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, upokojuje podráždenie pleti, tonizuje, zužuje póry a zlepšuje farbu pleti tváre.
  • Výťažok z cordycepsu pôsobí ako antioxidant, chráni pleť pred ničivými účinkami voľných radikálov a ďalšími negatívnymi faktormi okolitého prostredia. Cordyceps (húsenica čínska) je jedinečná tibetská huba. Táto rastlina žije vo veľmi drsných podmienkach: za nedostatku kyslíka, pod páliacim vysokohorským slnkom. Tým, že si cordyceps vytvoril adaptačné mechanizmus, nahromadil v sebe ohromné ​​množstvo biologicky aktívnych látok, ktoré dodávajú kožným bunkám ohromnú silu a zlepšujú ich ochranné mechanizmy.
  • Výťažok zo sladkého drievka vyhladzuje vrásky, vybieluje pleť.
  • Arbutín z listov medvedice lekárskej zosvetľuje pigmentové škvrny, má antioxidačný účinok.
  • Vitamín E je silný antioxidant ochraňujúci bunky pred poškodením a predčasným starnutím.
  • Kyselina hyalurónová je najlepším prírodným hydratačným prostriedkom, ktorý viaže a udržuje v bunkách vlhkosť, a tým zachováva pružnosť pleti.

Použitie: Naneste malú vrstvu krému na dobre očistenú pleť. Krém je vhodný na deň a aj noc. 

Balenie: 50g

Recenzie

piatok, 29. september 2017

Výborný krémik. Nikdy som žiaden nepoužívala, lebo keďže mám zmiešanú pleť, všetky mi zanechávali nepríjemný pocit mastného filmu. Tento je však výnimka. Pekne sa vstrebáva a navyše príjemne vonia. Všimla som si aj zosvetlenie pigmentovej škrvny.

Lucia

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť