tianDe Pleťový krém Koncentrát krásy 50g

0 Hodnotenie
25,0 €
Vaša zľava :
13,5 €
Len 1 skladom
Kód tovaru: 15802
anti-age účinok * zníženie mimických vrások * zlepšenie stavu pleti
Bodová hodnota tovaru :
27 bodov
 Späť na: Krémy

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Pleťový krém "Koncentrát krásy"  ktorý má anti-age účinok:

 • pomáha znížiť intenzitu mimických statických vrások,
 • zlepšuje stav problémových zón na čele, okolo pier a spevňuje tvárové kontúry,
 • má ochranné a regeneračné účinky.

Akým problémom s pleťou čelia ženy po štyridsaťpäťke? Samozrejme sú to vrásky. Mimické, ktoré sa u niektorých objavujú dokonca už vo veku 25 rokov napríklad pri úsmeve, vrásky spôsobené vekom, za ktoré môžeme "poďakovať" prežitým rokom. Vrásky spôsobené vekom, kosmetológia nazýva statické, sa spravidla objavujú medzi 40 a 45 rokmi. Na rozdiel od mimických vrások vznikajú bez závislosti na činnosti mimických svalov.

Ešte jedným problémom, s ktorým sa stretáva väčšina žien po štyridsaťpäťke, je strata pevnosti tvárových kontúr. Mimické svalstvo stráca tonus a vplyvom tiaže tkanív povadá. Vďaka inovovanému zloženiu vám krém "Koncentrát krásy" pomôže znížiť hĺbku a množstvo vrások, navráti tvárovým kontúram pôvodnú jas a pevnosť a dodá pleti pružnosť.

Pravidelné používanie krému prináša vynikajúce výsledky:

 • Problémové zóny na čele a okolo pier sa vypínajú, kontúry brady sa stávajú jasnejšími.
 • Pokožka už viac nevyzerá povädnutú, jej tonus sa znateľne zvyšuje.
 • Tvár pôsobí mladistvejšie. Vyžarujete sviežosť a krásu.

Krém obsahuje:

 • inovatívny pentapeptid - Pentapeptid je peptid s derivátmi lyzínu, serínu, treonínu a hexadekanolu. Na pokožku pôsobí podobne,  ako kondicionér na vlasy. Stimuláciou fibroblastov aktivuje obnovu stavebných zložiek pokožky - kolagénu, elastínu, fibronektínu a mukopolysacharidov. Výsledkom je vyhladenie vrások, zlepšenie celkového stavu a vzhľadu pokožky. Výsledky klinických štúdií ukázali, že v dôsledku pôsobenia tejto zložky dochádza k obnove hrúbky kože, ktorá sa inak s vekom trvalo znižuje.
 • Betain z repnej šťavy  je aminokyselina získavaná z repnej šťavy. Má schopnosť podporiť elektrolytickú rovnováhu v bunkách pokožky, zadržiava v nich molekuly vody a zabraňuje v presakovaniu vody cez bunkové membrány. Okrem toho betaín zjemňuje a vyhladzuje pokožku.
 • Výtažek zo portulaky (šrucha)  je výborný prírodný myorelaxans. Uvoľňuje mimické svaly a zabraňuje tým ich prílišnému skracovanie a znižuje množstvo vrások. Výťažok zo portulaky obsahuje vitamín C, ktorý chráni bunky pred nepriaznivými vplyvmi voľných radikálov a aktivuje tvorbu kolagénu, čím pomáha pokožke udržať mladosť.
 • Beta-glukan  je látka, ktorá stimuluje procesy prirodzenej obnovy pokožky, zvyšuje jej pružnosť a elasticitu, vyhladzuje drobné vrásky.
 • Skvalan  je transparentný olej bez farby a zápachu, ktorý je dokonale kompatibilný s pokožkou. Je zdrojom prírodných mastných kyselín a jednou z najlepších mazacích zložiek v produktoch starostlivosti o pokožku. Používa sa na zlepšenie dýchania pokožky a doplnenie lipidov v jej horných vrstvách. Spomaľuje príchod príznakov predčasného starnutia
 • Vitamín PP, inak nazývaný tiež kyselina nikotínová, sa zúčastňuje procesu bunkového dýchania. Bez jeho pravidelných dodávok sa pokožka doslova začína dusiť. Vitamín PP znižuje hĺbku vrások a vyhladzuje pleť.
 • Vitamín E je jedným z najlepších antioxidantov, udržuje pokožku mladú, zamedzuje procesom objavujúcim sa v dôsledku starnutia.
 • Alantoín zjemňuje pokožku, hojí drobné ranky, napomáha regeneráciu tkanív.
 • Hyaluronát sodný vytvára na pokožke ľahkú ochrannú vrstvu, ktorá aktívne absorbuje vzdušnú vlhkosť a tým ďalej pokožku hydratuje. Zvyšuje turgor a elasticitu pleti.

POUŽITIE: Naneste malé množstvo krému jemnými kruhovými pohybmi na vopred očistenú pleť tváre a krku, vyhnite sa očnému okoliu.

Balenie: 50g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť