tianDe Pleťový krém-gél Aquaterapia 50g

0 Hodnotenie
35,4 €
Len 2 skladom
Kód tovaru: 15803
Pre všetky vekové kategórie * maximálna hydratácia *
Bodová hodnota tovaru :
25 bodov
 Späť na: Krémy

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Pleťový krém Aquaterapia má maximálne hydratačné účinky:

  • Hydratácia: obnovuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky
  • Revitalizácia: pomáha "oživiť" suchú, dehydratovanú pleť
  • Komfort a ochrana: odstraňuje pocit suchosti a diskomfortu po dlhom pobyte na slnku

Čím sú známe francúzske Alpy? Drahými lyžiarskymi rezortmi, pohodlnými horskými chatami a ... večnými ľadovcami, ktoré sú nezriedka staré tisícky rokov. Základom krému Aquaterapia je tá najčistejšia voda z ľadovca Argentiere doplnená o aktívne zložky. Výsledkom je ideálny produkt pre maximálnu hydratáciu. Pleťový krém-gél "Aquaterapie" je vhodný pre pleť akéhokoľvek veku. Ak vaša pleť vyzerá zvädnuto, sucho a bez života, dodajte jej ľadovcovú vodu. Uvidíte výrazný rozdiel. Rozlúčte sa s pocitom pnutia a suchosti. Vďaka vlastnostiam ľadovcové vody aj ďalších aktívnych zložiek krému pokožka získa maximálnu hydratáciu. Štruktúra ľadovcovej vody je zhodná so štruktúrou protoplazmy buniek človeka. Vďaka tomu sú aktívne zložky produktu veľmi dobre prijímané pokožkou na bunkovej úrovni.

Pleťový krém Aquaterapia obsahuje:

  • Alpskú vodu z ľadovca Argentiere to je hlt sviežosti pre vašu pokožku! Ľadovcová voda je jednou z najčistejších a najzdravších, prechádza skutočnou filtráciou. Z povrchu kože sa veľmi pomaly odparuje, a tým sa v maximálnej možnej miere vstrebáva. Dodáva pokožke vlahu a všetky potrebné minerály, vytvára na jej povrchu tenkú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje strate vlhkosti, a tiež zvyšuje obranyschopnosť kože voči vonkajším vplyvom. Svojou štruktúrou je podobná štruktúre protoplazmy buniek človeka. Vďaka tomu sú aktívne zložky produktu veľmi dobre prijímané pokožkou na bunkovej úrovni. Pri aplikácii tejto vody na pokožku dochádza k aktivácii všetkých životne nevyhnutných procesov.
  • Hydratačný komplex Pentavin vytvára na pokožke tenkú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje narušeniu hydrolipidickej rovnováhy a zaisťuje jednotný tón pokožky. Ide o komplex karboxyhydrátov, vytvorený na báze D-glukózy rastlinného pôvodu získané z pšeničných klíčkov. Táto zložka je zložením identická so zložením kožnej pokrývky a je nepostrádateľná pri tvorbe silných väzieb s početnými voľnými aminoskupinami lyzínu nachádzajúcimi sa v keratíne. Tým je udržiavaná rovnováha hydratácie pokožky. Pentavin navyše pomáha znížiť podráždenie a sčervenanie pokožky.
  • Hydrogél s betaínom  Hydrogél je polymér, ktorý má unikátnu schopnosť nabobtnaním absorbovať a zadržiavať až dva litre destilovanej vody na 10 gramov, alebo približne 0,11 litra živného roztoku na 1 gram preparátu. Hydrogél je obohatený o betaín, ktorý zadržiava v kožných bunkách molekuly vody.
  • Výťažok zo portulaky (šrucha), ako už bolo neraz povedané, je prírodný myorelaxans. Uvoľňuje mimické svaly, čím zabraňuje ich prílišnému skracovanie, a znižuje množstvo vrások. Výťažok zo portulaky obsahuje vitamín C, ktorý chráni bunky pred nepriaznivými vplyvmi voľných radikálov a aktivuje tvorbu kolagénu, ktorý pomáha pokožke udržať mladosť.

Použitie: Naneste na predom očistenú pleť malé množstvo krému jemným poklepkávaním. Vyhnite so očnému okoliu.

Balenie: 50g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť