tianDe Hydratujúca maska na tvár a krk Hyaluronová kyselina

0 Hodnotenie
2,9 €
Na sklade
Kód tovaru: 52901
Hydratujúca maska na tvár a krk Hyaluronová kyselina
Bodová hodnota tovaru :
2.1 body
 Späť na: Masky

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Ideálny prípravok pre suchú pokožku, hodí sa pre pleť v každom veku počas obdobia, kedy má kože smäd a doslova "prosí o vodu". Maska je skutočnou spásou pred suchým klimatizovaným vzduchom. Dokonca aj jej jednorazové použitie umožňuje zažiť efekt "Instantnej krásy" a pri pravidelnom používaní si na dlhú dobu uchováte tonus a mladistvosť pokožky. Mladistvosť, krása a pružnosť pleti v tvári do veľkej miery závisí na úrovni jej hydratácie a schopnosti pokožky zadržiavať tekutiny. A to je priamo úmerné množstvu kyseliny hyalurónovej v našej koži. S pribúdajúcimi rokmi klesá produkcia kyseliny hyalurónovej, koža sa stáva suchšia, stráca elasticitu, objavujú sa vrásky. Okrem toho sa v priebehu 24 hodín cez zrohovatenú vrstvu pokožky (vrátane pokožky na tvári) vyparí 100-200 ml vody. Výsledkom je koža trpiacia smädom. Nastal čas obrátiť sa na silný zvhlčovač vytvorený samotnou prírodou - kyselinu hyalurónovú.

Modelovacia maska, to je:

  • nežný dotyk tenučkej látky, ktorá kopíruje črty tváre a je napustená špeciálnym aktívnym zložením. Modelovací základ je zárukou rovnomernej distribúcie aktívnych zložiek do pokožky;
  • efekt obkladu: účinnosť masky sa zvyšuje až na 90%. Tkané plátno masky tesne priľne k pokožke, má tepelný účinok a umožňuje pórom rýchlejšie sa otvoriť.

Maska obsahuje: kyselinu hyaluronovú, hydrolyzovaný kolagén. Aktívna zložka kyselina hyalurónová sa dobre distribuuje po celom povrchu kože a vytvára ľahký film, ktorý aktívne nasáva vodu zo vzduchu. Napomáha tak zvýšiť obsah voľnej vody vo zrohovatenej vrstve a taktiež vytvára efekt doplnkovej hydratácie, ktorý pomáha znížiť vyparovanie vody z pokožky. Viditeľne sa zlepšuje vonkajší vzhľad pleti, stáva sa akoby "Nasýtená" zvnútra.

Účinky: 

  • hydratuje, zlepšuje pleťový tonus;
  • obnovuje a posilňuje ochrannú epidermálnu bariéru;
  • odstraňuje pocity suchosti a napätosti;
  • zlepšuje textúru a pružnosť kože.

Výsledok Ihneď po prvom použití masky sa Vám vráti pocit pohodlia a hladkosti pokožky tváre. Vyhladí povrchové vrásky, hlboké budú menej zreteľné. Pri pravidelnom používaní maska zabezpečuje stabilný, dlhodobý liftingový efekt.

Použitie: priložte masku na očistenú pokožku tváre, zložte po 15-20 minútach a opláchnite tvár vodou. Neaplikujte na poškodenú, podráždenú alebo zapálenú pokožku. Masku môžete použiť 2-3x po sebe. Po otvorení masku skladujte v chladničke.

Balenie: 1ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť