tianDe Intenzívna omladzujúca maska na tvár a krk s Q10

0 Hodnotenie
2,6 €
Na sklade
Kód tovaru: 52903
Intenzívna omladzujúca maska na tvár a krk s Q10
Bodová hodnota tovaru :
2 body
 Späť na: Masky

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Maska na tvár a krk Q10 sa hodí pre akýkoľvek typ pleti a vekovú skupinu. Zrelej pleti odporúčame používať ju vo forme týždennej kúry, vďaka čomu dochádza k efektu fyziologického nahromadenie prospešných látok v koži, čo ju chráni pred predčasným starnutím a pomáha zmenšiť hĺbku vrások.

Obsahuje: koenzým Q10, hydrolyzovaný kolagén. Objavenie látky "koenzým Q10" v polovici 20-teho storočia sa stalo dôležitou udalosťou storočia. Vyšlo najavo, že koenzýmy sa nachádzajú v každej bunke ľudského tela. Prvý výskumníci mu dokonca hovorili "ubichinon" (z angl. ubiquitous), čo znamená "všade prítomný ". Anglický biochemik, ktorý aktívne skúmal koenzýmy, neskôr obdržal Nobelovu cenu za chémiu. Vlastnosti koenzýmu Q10 v kozmetických prípravkoch boli odhalené o niečo neskôr. Dnes sa s obsahom tejto látky vyrábajú kozmetické prípravky s omladzujúcim efektom. Ubichinon zásobuje bunky energiou, jeho činnosť sa dá prirovnať k nepretržitému chodu miniatúrnej baterky. Zásoby vlastného koenzýmu sa v bunkách s pribúdajúcimi rokmi stenčujú (po 30-tom až 35-tom roku). Koža to nenechá bez následkov - stráca elasticitu, lesk, objavujú sa na nej drobné vrásky. Na zníženie produkcie ubichinónu má svoj podiel aj prílišné vystavovanie ultrafialovému žiarenie a zlozvyky, najmä fajčenie. Nikotín pri svojom prenikaní do kože mení jej molekulárnu štruktúru, vytvára molekuly s nedostatočným počtom elektrónov a protónov. Čím viac je v organizme takých menejcenných buniek, tým rýchlejšie starne kože. Bojovať s voľnými radikálmi a následky ich ničivého pôsobenia dokážu antioxidanty, ku ktorým patrí tiež koenzým Q10.

Pôsobenie aktívnej zložky masky Koenzým Q10 - najsilnejší kosmetologický antioxidant, ktorý brzdí starnutie kože, vďaka nemu dostávajú bunky energiu pre neustálu obnovu.

Modelovacia maska, to je:

  • nežný dotyk tenučkej látky, ktorá kopíruje črty tváre a je napustená špeciálnym aktívnym zložením. Modelovací základ je zárukou rovnomernej distribúcie aktívnych zložiek do pokožky;
  • efekt obkladu: účinnosť masky sa zvyšuje až na 90%. Tkané plátno masky tesne priľne k pokožke, má tepelný účinok a umožňuje pórom rýchlejšie sa otvoriť.

Účinky:

  • antioxidačné pôsobenie;
  • zmenšenie hĺbky vrások;
  • zlepšenie tonusu a elasticity kože.

Výsledok: V kožných bunkách sa spúšťa omladzovací proces, zvyšuje sa  pružnosť pokožky a miera hydratácie, odstraňuje sa olupovanie a podráždenie, mimické vrásky sú menej videné.

Použitie: priložte masku na očistenú pokožku tváre, zložte po 15-20 minútach a opláchnite tvár vodou. Neaplikujte na poškodenú, podráždenú alebo zapálenú pokožku. Maska má 2-3 použitia, po otvorení masku skladujte v chladničke.

Balenie: 1ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť