tianDe Masážny valček na tvár

0 Hodnotenie
36,6 €
Len 1 skladom
Kód tovaru: 90141
Masážný valček - komfortná alternatíva k injekčnej metóde pre omladenie
 Späť na: Špeciálna starostlivosť

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Masážný valček - komfortná alternatíva k injekčnej metóde pre omladenie.

Mezoroller microneedles preniknú cez pokožkou do hĺbky 0,2 mm (bez poškodenia), stimulujú produkciu elastínu a kolagénu. Zlepšenie krvného obehu, zvýši účinnosť absorpcie biologicky aktívnych látok v koži.

Použitie: rozdeliť oblasť na zóny vplyvu (čelo, nos, líca, oblasť okolo pier, krk). Každý z nich prejsť mezorollerom 10 krát vodorovne, zvislo, šikmo a potom v oboch smeroch.
 

1. Prečo mám valček používať? V čom mi môže pomôcť?

Derma valček alebo tiež derma roller je špeciálny valček s mikroihlami. Jeho používanie umožní dopraviť účinné látky obsiahnuté v pleťovom kréme či sére, hlboko do pokožky a tým dokáže účinne bojovať proti starnutiu pleti, vráskam, jazvám a striám.

2. Ako roller funguje?

Prechádzaním valčeka po pokožke v nej vytvárate drobné vpichy, vďaka ktorým sa dostanú účinné látky z krému či séra hlboko do pokožky. Používanie valčeka napomáha tvorbe kolagénu a elastínu, ktoré redukujú už existujúce vrásky, vyhladzujú jazvy a iné kožné nezrovnalosti.

3. Ako presne ho mám používať?

Valček používajte vždy na čistú a suchú tvár. Pred každou aplikáciou je nutné ho zbaviť akýchkoľvek nežiaducich látok pomocou dezinfekčného prípravku. Aby používanie bolo dokonale bezpečné, odporúčame použiť tiež antibakteriálnu emulziu, ktorou si potrite ruky. Valček použite každý večer pred spaním.

Pred samotným rolovaním si tvár vizuálne rozdeľte na časti - čelo, ľavá tvár, pravá tvár, nos a brada. Začnite na jednej časti tváre a s jemným tlakom rolujte valčekom 10x tam a späť. Potom zmeňte smer rolovania. Po dokončení rolovanie nanesieme na práve rolovanú oblasť vybraný krém alebo sérum. Nanášame ihneď, kým sú transportné kanáliky do pokožky priechodné. Takto vždy pokračujeme, kým nepokryje všetky oblasti. Na záver môžeme naniesť ešte hydratačný prípravok.

4
. Môžem valček použiť aj na inú časť tela než len tvár?

Áno. Valček je možné použiť aj na odstránenie strií a jaziev na iných častiach tela. Jeho použitie je totožné s použitím na pokožku tváre.

5
. Je valček vhodný pre všetky typy pleti?

Domáce rolovanie valčekom s ihličkami 0,2 a 0,3 mm je bezpečné a vhodné pre všetky typy pleti.

6
. Aký krém či sérum môžem po ošetrení valčekom používať?

Derma roller je vhodné používať so špeciálnou radou sér vytvorených pre používanie v kombinácii s valčekom. Rôzne druhy sér napomáhajú riešiť najrôznejšie problémy od citlivej pleti, dehydratácia pokožky až po pigmentáciu.

7
. Ako často ho môžem používať?

Valček môžeme používať každý deň. Uistite sa však, že akékoľvek podráždenie pokožky vzniknuté predchádzajúcim použitím odznelo. Odporúčame začať s aplikáciou 1 - 2x týždenne a frekvenciu postupne navyšovať.

8
. Ako sa mám o valček starať, aby mi vydržal čo najdlhšie?

Po každom použití opláchnite valček horúcou vodou a opäť vydezinfikujte vhodným prípravkom. Uložte ho na suché miesto, najlepšie do umelohmotného púzdra.

9
. Ako dlho mi vydrží?

Valček vám môže vydržať naozaj dlho. Záleží na frekvencii použitia. V prípade denného použitia sa odporúča ho vymeniť raz za 6 mesiacov. Ihličky sa môžu častým používaním otupiť a rolovanie by nebolo toľko efektívne.

10. Môžem ho používať napr so sestrou alebo mamou spolu?

Derma roller z hygienických dôvodov s nikým nezdieľajte! Pri zlej dezinfekcii by mohlo dôjsť k prenosu nežiadúcich baktérií.

 

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť