tianDe Pleťová kúra Botox Efekt Transdermal 3g/7ml

38,0 €
Kód tovaru: 12202
Impulz obnovy pre každú bunku
Bodová hodnota tovaru :
44 bodobv
 Späť na: Špeciálna starostlivosť
2-3d.gif

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Nano Corrector transdermálny komplex

Účinok: Použitie transdermálneho komplexu  je účinnou alternatívou botoxových injekcií bez vedľajších účinkov či poškodenia kože. Omladzujúcí výsledok, dvoj- až trojnásobná redukcia vrások pri plnom zachovaní mimiky. Použitím prípravku sa dosahuje lokálna myorelaxácia, stimulácie tvorby vlastného kolagénu a vyhladzovania vrások. Komplex zahrnuje dva prípravky: obnovujúci mezokoktejl a mikrokapsule s botulinickým toxínom.

Mezokoktejl. Pôsobením na rôzne vrstvy pokožky prípravok nielen vyhladzuje vrásky, ale i odstraňuje príčiny ich vzniku. Inovačná kombinácia peptidového komplexu zloženého z myorelaxantov hexapeptidu-3 a tripeptidu-5 v kombinácii s kyselinou hyaluronovou zoslabuje sťahy tvárových svalov a zároveň stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu; aktívne dodáva pokožke vlhkosť a prirodzeným spôsobom vyplňuje vrásky.

Mikrokapsule. Pôsobia obdobne ako botox – známa injekčná metóda k omladeniu pokožky. Vyhladzujú už vzniknuté mimické vrásky. Obsahujú patentovanú látku Vegneotox R s botulinickým toxínom typu ?, ktorá uvoľňuje mimické svaly a bráni ich skráteniu, čím napomáha vyhladzovaniu mimických vrások.

Je vhodný pre všetky typy pleti.

Použitie:

1. Pomocou dávkovacieho aplikátoru naneste niekoľko kvapiek mezokoktejlu (prípravok č. 1) na končeky prstov a rozotrite ich na čistú pokožku tváre.

2. Naneste malé množstvo mikrokapsulí (prípravok č. 2) na vankúšik prstu a poklepávajúcimi pohybmi rovnomerne votrite na miesta pokožky ošetrené mezokoktejlom.

3. Ako tretiu vrstvu opäť rozotrite na pokožku mezokoktejl.

4. K rovnomernému rozotreniu prípravku premasírujte pokožku. Naneste na suchú očistenú pokožku 1x denne (večer, 2 hodiny pred spánkom), a to v prípade miernych príznakov ochabovania pokožky, 2 x denne v prípade výrazných problémov.

Odporúčania:
Počas používania Nano Corrector botoxový efekt sa odporúča neaplikovať peelingy.

Recenzie

pondelok, 30. november -0001

.. ak chcete omladnúť môžel len doporučiť :-) ďakujem za tento úžasný výrobok :-) ...

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť