tianDe Detoxikačná náplasť na nohy Master Herb 2ks

0 Hodnotenie
5,4 €
Len 20 skladom
Kód tovaru: 41314
Detoxikačná náplasť je vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu.
Bodová hodnota tovaru :
2.6 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Detoxikačná náplasť Master Herb

Detoxikačná náplasť je vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu. Čistenie pomocou náplasti Master Herb má priaznivý vplyv na celý organizmus, je absolútne nezávadná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Použitie náplasti je pohodlné a prispôsobené fyziológiu ľudského organizmu, úplne vylučuje nutnosť dlhých a nepríjemných procedúr medikamentózna terapia. Použitie detoxikačnej náplasti navyše zvyšuje imunitu, odstráni únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu. Hlavnou ingredienciou fytovankúšikov náplastí je bambusový ocot, ktorý má vskutku unikátne vlastnosti prevzaté zo samotnej prírody. Bol vytvorený na základe exkluzívnej technológie destilácie výberových silných častí bambusových stebiel a vďaka tomu si úplne uchováva unikátne vlastnosti tejto rastliny. Bambusový ocot aktívne absorbuje a odvádza škodliviny, ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a vírusov; výborne absorbuje vlhkosť. Výťažok z bambusu pôsobí antioxidačne, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a prekrvenie tkanív, spevňuje steny ciev, zvyšuje ich pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobí proti opuchom. Výťažok z andeliky má tonizujúci a súčasne upokojujúci účinok, čo podmieňuje jeho proti stresový efekt; má antibakteriálny, protivírusový a protiplesňový účinok.Olivový a mandľový olej zvláčňujú a hydratujú pokožku.

Detoxikačné náplasti sa odporúča používať od 12 rokov. Prax však ukazuje, že ich možno efektívne používať aj v mladšom veku (od 3 rokov). Zodpovednosť v takomto prípade preberajú rodičia.

Použitie:

K očiste organizmu nalepte náplasť na čisté chodidlá pred spánkom.
Otvorte obal, prilepte vrecúško s fytopráškom nepriehľadnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku.
Ráno náplasť zložte, umyte pokožku vodou. Minimálna doba jednorázového použitia je 6-8 hodín; optimálne 8-10 hodín. V čase choroby môže byť táto doba predĺžená na 12-24 hodín.
Zároveň sa odporúča nalepiť náplasť pred 21.00 hodinou (pred "otvorením" bioaktívnych bodov). Čistiaca kúra trvá 7 až 90 dní (podľa "znečistenia" organizmu a závažnosti ochorenia).
Za posledný deň kúry sa považuje deň, kedy nedôjde k zmene farby náplasti.
K cielenej liečbe nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny.

Zvláštnosti aplikácie
1. Ak po použití náplasť získala farbu čaju a je vlhká, znamená, že je potrebné ju vymeniť.
2. Farba náplasti a miera jej vlhkosti záleží na špecifikách a stave človeka.
3. Náplasť je možné používať pri bolestiach kĺbov a svalov v mieste ich lokalizácie.

 

Balenie: 2 ks. Kód: 41314.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť