tianDe Fytonáplasť Yaoshen 2ks

6,5 €
Na sklade
Kód tovaru: 30111
Pomáha riešiť problémy urologického charakteru.
Bodová hodnota tovaru :
4.7 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Na obrázku obalu fytonáplasti "Yaoshen forte" je vyobrazený mohutný vodopád, ktorý v podobe rôznorodých potôčkov steká do údolia. Táto podobnosť sa zhoduje s konkrétnymi účinkami fytonáplasti.

Aktívne zložky náplasti "Yaoshen forte" majú blahodarný vplyv na stav obličiek a vylučovaciu sústavu.  Zloženie náplasti "Yaoshen forte" je teraz ešte účinnejšie - 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôznorodé výťažky oleja, majú cielený rad účinov. Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde je potrebné.Odporúčame používať:

- Pri bolestiach v dolnej časti chrbta, pri bolestiach ľadvín

- Pri častom nočnom močení

- Pri prevencií ochorenia prostaty

 

Použitie: Pred použitím náplasti je potreba starostlivo očistiť odmastiť tú čast pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Náplasť nalepte na telo blízkosti obličiek. V akupunktúrach sa tieto orgány nazývajú šen-šu. Nájdete ich ľahko. Nachádzajú sa v oblasti krídiel vo vzdialenosti asi 3-5 cm zľava a sprava od chrbtice. Najlepšie je nanášať "Yaoshen forte" pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní.

Mužom sa odporúča dodatočne nanášať náplasť na bod spodný dantian, ktorý sa nachádza približne 4 prsty pod pupkom. Vo východnej praxi je tento bod považovaný za kľúčový zdroj energie v ľudskom tele.

Balenie: 2ks

Recenzie

piatok, 03. jún 2016

Tato naplast je naozaj vhodna do kazdej lekarnicky! Pouzila som ju ked mi zacal zapal mocovych ciest a je ucinok bolo citit do 15 minut. Prestal nutkavy pocit behat na toaletu a bolest v bruchu ustala. Pouzivala som ju dva dni, viac nebolo potrebne. Vrelo odporucam.

Stanka

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť