Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť, 300g

0 Hodnotenie
13,1 €
Na sklade
Kód tovaru: 67008
V harmónii s telom. Hygiena novej generácie.
Bodová hodnota tovaru :
7.7 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Starostlivosť o ženské zdravie a budovanie sebadôvery začína už v útlom veku... a osobnou hygienou. Ženské partie sú najcitlivejšou časťou ženského tela, a preto vyžadujú rovnako citlivú starostlivosť.

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť z radu FreshClick je prípravok na osobnú hygienu novej generácie s prírodnými prebiotikami a postbiotikami.

Intímne partie majú vlastnú mikroflóru, v ktorej hrajú dôležitú úlohu laktobaktérie produkujúce kyselinu mliečnu, ktorá udržuje prirodzenú hladinu pH a prirodzenú ochrannú bariéru (zdravá mikroflóra je absolútne nevhodná pre osídlenie patogénnymi baktériami).

Prírodné prebiotiká a postbiotiká obsiahnuté v géle pomáhajú udržiavať prirodzenú mikroflóru intímnych partií, znižujú podráždenie a suchosť.

Zloženie prípravku, ktorý je z 85 % tvorený prírodnými zložkami, je obohatené o alantoín, ktorý je známy pre svoje upokojujúce účinky.

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť je vytvorený špeciálne pre Vás, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyžarovali sebavedomie po celý deň.

POUŽITIE: Naneste potrebné množstvo gélu na intímnu oblasť, napeňte a opláchnite vodou.

Váha: 300g

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť