tianDe Japonská exfoliačná rukavica pre celé telo 1ks

7,5 €
Na sklade
Kód tovaru: 980156
Jedinečná masážna rukavica pre celé telo.
Bodová hodnota tovaru :
5.7 bodov
Farebný odtieň
 Späť na: Starostlivosť o telo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Zvláštny tvar japonskej masážne rukavice pre celé telo umožňuje očistu aj tam, kam ruky nedosiahnu.

Masážna rukavica riadne očistí povrch pokožky od odumretých buniek a vyčistí póry, čo umožňuje, aby pokožka plnohodnotne dýchala. S touto úlohou sa obľúbené sprchové gély  nedokážu úplne dokonale vysporiadať. K tomu, aby pokožka zostala dlhšie hladká, čistá a hodvábna na dotyk, je potrebné používať masážnu rukavicu. Masážne rukavice sa však od seba môžu líšiť. Ideálne masážne rukavice šetrne čistia pokožku bez toho ju poranili. Japonská masážna rukavica zvyšuje účinok umývacích prostriedkov. Vďaka masáži zlepšujeme  procesy látkovej výmeny v koži.

Účinky:

  • Očista + peeling + masáž Japonská masážna rukavica pre celé telo zabezpečuje skvelú masáž s anticelulitídnym účinkom, napomáha k zlepšeniu procesov látkovej výmeny v koži. Aj bez použitia ďalších kozmetických prostriedkov dochádza k ohľaduplnému, avšak viditeľnému peelingu. Masážna rukavica pokožku účinne čistí.
  • Maximálny výsledok s minimálnym úsilím. Vďaka zvláštnemu spôsobu spletaných spojových vlákien materiálu, z ktorého je masážna rukavica vyrobená, nie je potreba trieť telo veľkou silou. Nečistoty rýchlo zmiznú po jednom alebo dvoch pohyboch masážnej rukavice po pokožke.
  • Ohľaduplná očista bez poškodenia pokožky. Masážna rukavica čistí telo s maximálnou šetrnosťou. Pri jej použití nie je možné starostlivosť o pokožku prehnať a spôsobiť si poranenia, a to ani v prípade použitia silného tlaku.
  • Dvojaký úspora. Masážna rukavica bohato spení ľubovoľné prostriedky na umývanie tela (vrátane prostriedkov obsahujúcich mierne umývacie zložky). Spotreba umývacích prostriedku sa znižuje až niekoľkokrát. A samotná masážna rukavica bude slúžiť nejeden rok.

Mnohé masážne rukavice menia v priebehu používania svoje vlastnosti, najmä sa to týka masážnych rukavíc z prírodných materiálov. Spočiatku sú veľmi drsné a možno s nimi pokožku ľahko poraniť. Za niekoľko mesiacov zmäknú a zdeformujú sa. Prakticky telo nečistia, iba rozotierajú po tele umývací prostriedok. Okrem toho je potrebné ich často vymieňať, prírodný materiál je u masážnych rukavíc skôr mínusom. Vzhľadom na to, že ich dokonalé prepláchnutie je celkom problém a dlho vysychajú, toto vlhké prostredie vhodné pre rozmnoženie baktérií.

Materiál japonskej  masážnej rukavice pre celé telo je hygienické, zabraňuje rozmnoženiu baktérií. Zvláštny spôsob spletených spojových vlákien materiálu, z ktorého je masážna rukavica vyrobená, zabezpečuje jednoduché vypláchnutie všetkých umývacích prostriedkov, vrátane kockového mydla. Baktérie sa nemajú kde množiť, masážna rukavica rýchlo schne.

Masážna rukavica má  neobmedzenú životnosť, nedeformuje sa, netrhá sa, nestráca svoje očistné a masážne vlastnosti po niekoľko rokov. Ľahko sa udržiava: dá sa ľahko vyplákať, rýchlo schne.

Účinná očista i na neľahko dosiahnuteľných miestach. Masážna rukavica pre celé telo ľahko mení tvar a môže sa stať pohodlným valčekom, ktorý ľahko uchopíte rukou a  rýchlo umyjete chrbát a ďalšie neľahko prístupné miesta, kam možno rukou dosiahnuť len obmedzene alebo vôbec. Ideálny spoločník na cesty. Masážna rukavica zaberie veľmi málo miesta - sotva viac ako vreckovka. Pohodlne sa používa aj udržiava.

Japonská masážna rukavica je v 4 farbách: žltá, bledo zelená, ružová, modrá

Rozmery: 30 x 100 cm

Balenie: 1ks

Recenzie

piatok, 29. september 2017

Super spoločník do sprchy. Príjemne vymasíruje, spotrebujete menej mydla/sprchového gélu a výborne si ním poumývate aj chrbát.

Lucia

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť