tianDe krém na popraskané päty 40g

0 Hodnotenie
8,6 €
Na sklade
Kód tovaru: 40120
Vhodný na popraskané päty, stvrdnutú kožu na pätách.
Bodová hodnota tovaru :
4.3 body
 Späť na: Starostlivosť o telo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Popraskané päty spôsobujú množstvo nepríjemných pocitov, nehovoriac o tom, že vyzerajú veľmi neesteticky. Pocit neustálej suchosti, podráždenie pokožky, bolesť pri chôdzi a neochota nosiť otvorenú obuv kvôli popraskaným chodidlám predstavujú len časť problému. Pohľad na také nohy nie je moc príjemný a na dotyk už vôbec nie. Ako to, že naše päty zrazu začínajú "praskať vo švíkoch"? Dôvodov môže byť niekoľko:

  1. Najrozšírenejším z nich je zanedbaná starostlivosť.
  2. Ďalším dôvodom popraskaniu je suché podnebie. V lete sa snažíme čo najskôr odhodiť čižmy a uzavreté topánky, aby sme ich vymenili za otvorenú obuv. Prach a piesok však nevyhnutne prichádza do kontaktu s pokožkou a nemilosrdne ju vysušuje, slnko jej potom dopraje ultrafialové lúče a vo finále sú popraskané päty na svete. Neznamená to, že by sme sa mali úplne vzdať otvorenej obuvi. Všetko sa dá zachrániť vhodnou starostlivosťou. Dobrý krém na chodidlá umožní ochrániť nôžky pred škodlivým pôsobením okolitého prostredia a zamedzí nadmernému vysúšaniu pokožky.
  3. Ďalším možným dôvodom je vek. Po štyridsiatke dochádza v organizme k zmenám, ktoré vedú k tomu, že pokožka sa stáva suchšia a päty dokonca začínajú pripomínať vyprahnutú púšť. Môžeme to ale napraviť. Ošetrujúci krém na popraskané päty sa pomôže vysporiadať aj s týmito následkami a ochráni pokožku pred "vyprahnutím". V jeho zložení sú totiž výťažky a oleje z vzácnych rastlín, vitamíny a hydratačné zložky. Zabudnite na praskliny, suchú a hrubú pokožku, namiesto toho si užívajte hladkosť a hebkosť svojich chodidiel.

Krém na popraskané päty obsahuje:

  • výťažok z chryzantémy indické- zmäkčuje a upokojuje pokožku - Výťažok sa získava z rastliny, ktorá sa začala tešiť celosvetovej obľube už pred 2500 rokmi. Tieto prekrásne kvety ľudia milujú aj dnes a pestujú ich po celom svete. Je známa tiež ako chryzantéma alebo dušička, bezpochyby je táto rastlina kráľovnou jesene. V Číne dokonca existuje porekadlo: "Ak chceš byť šťastný, začni pestovať chryzantémy". Okrem vonkajšej krásy tieto rastliny disponujú aj liečebnými účinkami. Výťažok z chryzantémy pomáha uchovať mladosť pokožky, skvele ju zmäkčuje a upokojuje.
  • olej z kamélie - zmäkčuje a hydratuje - Olej z kamélieje široko rozšírený v Číne a Japonsku, u nás je však stále skôr exotickú záležitosťou. Prakticky dve tretiny objemu oleja tvorí kyselina olejová a zvyšok ďalšie dôležité kyseliny - stearová, arachidonová, myristová. Má skvelé absorpčné vlastnosti, okamžite zmäkčuje a hydratuje pokožku.
  • vitamín Е - predchádza vysušeniu pokožky Vitamín Е je jedným z najsilnejších antioxidantov, ktoré sa starajú o mladosť a krásu pokožky. Nedostatok vitamínu E je jedným z dôvodov suchosti pokožky a výskytu prasklín na pätách. Spestrite svoju stravu o potraviny s obsahom tohto vitamínu (najviac vitamínu E obsahujú orechy) a nezabudnite pravidelne používať ošetrujúci krém.
  • rakytníkový olej - zaisťuje hĺbkovú regeneráciu pokožky - Rakytníkový olejmá široké využitie v medicíne i kozmetológii, o jeho liečebných vlastnostiach sa rozprávajú legendy. Všetko spočíva v jeho neobyčajne bohatom zloženie. Obsahuje vitamíny A, C, E, K, vitamíny skupiny B, množstvo stopových prvkov - vápnik, mangán, horčík, molybdén, železo, kremík, polynenasýtené a mononenasýtené kyseliny. Pomáha pri obnove kyselinovo-zásadité rovnováhy pokožky, čo je obzvlášť dôležité pri hlbokých prasklinách na pätách.
  • alantoín - má hojivé vlastnosti, prispieva k regenerácii buniek - Alantoín je aktívnou zložkou mnohých kozmetických prípravkov, má unikátny hojivé vlastnosti. Prispieva k rýchlej regenerácii buniek. Vo farmaceutickej praxi sa alantoín používa na liečbu poranení, ktoré sa hoja pomaly, popáleniny a ďalšie poškodenia pokožky.
  • kyselina hyaluronová - jeden z najúčinnejších hydratačných prostriedkov - Kyselina hyaluronováje jedným z najúčinnejších hydratačných prípravkov, vytvára na povrchu pokožky ochranný film a tým pomáha udržiavať vlhkosť. Prispieva k regenerácii epidermis, udržuje pružnosť pokožky.
  • zložky NMF - prirodzeného hydratačného faktoru - zaisťujú optimálnu úroveň hydratácie v hornej vrstve epidermis

POUŽITIE: Naneste na čistú suchú pokožku ráno a večer.

Balenie: 40g

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť