tianDe Maska aktivátor rastu vlasov, 250g.

14,3 €
Na sklade
Kód tovaru: 23402
Maska, ktorá urýchluje rast vlasov.
Bodová hodnota tovaru :
10,3 bodov
 Späť na: Starostlivosť o vlasy

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Maska – aktivátor spojuje najlepšie skúsenosti tradičnej tibetskej medicíny a najnovšej biotechnológie. Má exkluzívne zložky, ich základ tvoria rastlinné proteíny zo siamského zázvoru, ženšenu a archangeliky lekárskej s katiónovými vlastnosťami. Vďaka nim maska posilňuje štruktúru a vlasové korienky (je takmer trikrát účinnejšia, ako bežné prípravky). Rýchlo preniká do vnútra vlasovej cibuľky, aktívne látky obnovujú bielkovinovú štruktúru vlasov a napomáhajú k zvýšeniu aktivity vlasových folikul. V dôsledku toho dochádza k aktívnemu spevneniu vlasových korienkov, zrýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa vlasová štruktúra po celej dĺžke. Prípravok bohato vyživuje a hydratuje vlasovú pokožku, dodáva vlasom zdravý lesk.

Ako pôsobí na vlasy kondicionér, balzám a maska?

  • Kondicionér Pôsobí na povrchu vlasov,  uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva im hebkosť. Nanášajte na vlasy, ale vyhýbajte sa pokožkou hlavy. Je vhodný pre normálne vlasy. Hodí sa na každodenné použitie.
  • Balzám Dostáva sa hlbky vlasov. Rieši konkrétne problémy - suchosť, lupy, lámanie vlasov atď . Je možné ho naniesť na pokožku hlavy. Hodí se pre vlasy, ktorým chybí výživa, sila, pružnosť a pod. Môžete ho používať 3-4 krát za týždeň.
  • Maska Dostáva sa hlboko do vlasov a pokožky hlavy. Má vysoký obsah výživných látok. Má akumulačný účinok. Doporučujeme používať 1-2krát za týždeň.

Hmotnosť: 250 g

Recenzie

streda, 20. september 2017

V tomto prípade som bola spočiatku skeptická. Môj manžel má úplne holý vrchol hlavy a keď si kúpil celú sadu vrátane šampónu a séra, nebola som naozaj presvedčená, že jeho vlasy by mohli začať vyrastať. Ale oni rastú! Je to neuveriteľné. Rovnako ako vôľa manžela, pretože to naozaj chce používať masku pravidelne. Vrchol jeho hlavy, kde nič predtým nebolo, je teraz pokrytý jemnými vlasmi. Približne po jednom mesiaci po použití je možné vidieť nové vlasy! Úžasné, kto máte tento problém, tak určite túto masku na rast vlasov vyskúšajte.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť