tianDe Sprej na vlasy s ALOE pre objem a pružnosť 200ml

0 Hodnotenie
10,9 €
Na sklade
Kód tovaru: 20144
prirodzená fixácia účesu - úžasný objem bez zaťaženia vlasov - tvorba prameňov, lokien - antistatická starostlivosť
Bodová hodnota tovaru :
6 bodov
 Späť na: Starostlivosť o vlasy

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Starostlivosť o vlasy zároveň ich ideálna úprava? Teraz je to možné vďaka novému stylingovému spreju s aloe "Objem a pružnosť"  Môžeš zafixovať účes, dodať vlasom objem bez zaťaženia, vyčleniť pramene vlasov a vytvarovať lokne. Experimentuj, dopraj si zmenu každý deň! Zabudni na fixačné prípravky, ktoré vlasom škodia, s novým sprejom od tianDe budú mať tvoje lokne ideálny vzhľad pritom zostanú zdravé.

Aktívne zložky aloe a provitamín B5 sa spoľahlivo postarajú o tvoje vlasy.

Aloe je obdivuhodná rastlina, o ktorej vlastnostiach možno rozprávať legendy. Prvýkrát je aloe spomína v rukopisoch starovekých Sumerov - na hlinených tabuľkách sú zapísané informácie o jej liečivých vlastnostiach. Obdivuhodná je aj životaschopnosť tejto rastliny. Aloe môže žiť úplne bez vody až 7 rokov, a pritom ďalej tvorí výhony. V lekárstve a kozmetike sa využíva od pradávna. Má úžasne široké spektrum účinkov - aktívne pôsobí proti baktériám, odstraňuje podráždenie, hydratuje, ozdravuje organizmus, posilňuje imunitu ... Užitočné vlastnosti možno vypočítavať veľmi dlho. Aloe je bohaté na minerály, vitamíny, stopové prvky a enzýmy. Táto rastlina obsahuje prakticky celý rad aminokyselín vrátane esenciálnych, ďalej biologicky aktívne látky a polysacharidy, látky sa znecitlivujúcim účinkom, silice. Aloe sa bude tvojím vlasom celkom iste páčiť! Aloe má blahodarný účinok na pokožku hlavy, pomáha pri problémoch s lupinami, vypadávaním vlasov, plešatením. Rastlina aktivuje a vyživuje vlasové folikuly, lieči rozštiepené končeky. Vlasy zhustnú, zosilnie a budú sa lesknúť. S potešením ich budeš rozčesávať! Už žiadne splstnatené chumáče a uzlíky, len zdravá a hladká hriva krásnych vlasov!

Sprej na vlasy obsahuje ešte ďalšiu významnú zložku - provitamín В5 čiže panthenol. Táto látka obaľuje každý vlas jemným ochranným filmom, pričom ho nezaťažuje. Vlasy tak chráni pred ultrafialovými lúčmi, vysokou teplotou a ďalšími nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vlasy sú ľahké, hladké, svieže, poslušné. Dajú sa ľahko a pohodlne upravovať. Bonusovým účinkom panthenolu je zosilnenie vlasov až o 10%, vlasy v lokniach potom nadobúdajú na hustote a objeme. Provitamín В5 preniká do vnútornej štruktúry každého vlasu a napravuje všetky existujúce poškodenia, "zotavuje" rozštiepené končeky. Lokne vlasov vyzerajú upravene, sú hladké, prestanú trčať na všetky strany a nadobúdajú úžasný lesk.

POUŽITIE:

Tvorba prameňov a lokní - natoč vlasy na natáčky alebo kulmu a potom zafixuj pomocou spreja ALOE

Prirodzený vzhľad - umy si vlasy, ľahko ich vysuš uterákom, aplikuj sprej s aloe a nakoniec ich vysuš fénom. Lokne budú mať zdravý vzhľad a budú sa krásne lesknúť.

OBJEM - Trápi ťa nedostatočný objem? Ver tomu, že to pre teba už nebude žiadny problém. Umy si hlavu, vysuš vlasy uterákom a aplikuj sprej do oblasti korienkov vlasov. Potom začni vlasy sušiť a počas sušenia nadvihuj hrebeňom pramene vlasov od korienkov smerom nahor. Tým dosiahneš prirodzený objem bez zbytočného zaťaženia!

Antistatická starostlivosť - Nevieš si rady so statickou elektrinou? Vlasy sa ti "zježia" za akéhokoľvek počasia a nedajú sa skrotiť? Aplikuj sprej s aloe  na suché vlasy v záverečnej fáze zmeny účesu a zabudni na svoje trápenie. Od tejto chvíle bude ležať vlások vedľa vlásku a lokne budú vyzerať skvele.

Balenie: 200ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť