tianDe DD Cushion s matnujúcim účinkom, 15g

0 Hodnotenie
35,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 80913
Pre mastnú a zmiešanú pleť.
Bodová hodnota tovaru :
25 bodov
 Späť na: Dekoratívna kozmetika

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Máte mastnú alebo zmiešanú pleť a každý deň sa stretávate s problémom výberu toho správneho prípravku? Lesk na pleti sa objavuje doslova za pár minút a  tón pleti akoby mizne z tváre? Ak  sú vám tieto "symptómy" dobre známe, neváhajte siahnuť po matujúcim DD Cushion pre mastnú pleť. DD Cushion pre mastnú pleť vďaka absorpčným komponentom pomáha mať T-zónu pod kontrolou, neupcháva póry a bude starať o vašu pleť po celý deň!

DD tonálne zmatňujúci prípravok predstavuje:

  • ideálne matný tón pleti po celý deň dokonca aj v T-zóne;
  • ľahké nanášanie, dokonalé prispôsobenie sa farbe pleti;
  • 100% maskovanie nedokonalostí a drobných vrások;
  • ochrana pleti pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.

Obsahuje: V zložení prípravku je obsiahnutý vitamín E pre antioxidačnú ochranu, hydratačný komplex pre hĺbkovú hydratáciu, UV filter na ochranu a komplex absorbentov s aminokyselinou, lyzín pre ochranu pred mastným leskom.

DD Cushion pre mastnú pleť vyzerá rovnako ako jeho "starší brat" - DD Cushion tonálne korekčný prípravok pre suchú pleť 80909, ktorý sa už stal hitom v našom sortimente. Predstavuje kompaktné puzdro, v ktorom je umiestnené všetko pre vytvorenie dokonalého tónu pleti! Vo vnútri štýlové škatuľky nájdete hubku napustenou ľahkým tonálnym prípravkom, špeciálny aplikátor pre rovnomerné nanášanie a kompaktné zrkadlo, s ktorého pomocou budete môcť svoj make-up kedykoľvek upraviť.

Použitie: Vezmite si hubku a zľahka stlačte DD Cushion - získate toľko prípravku, koľko je potrebné pre vytvorenie dokonalej pleti. Nanášajte na vyčistenú a hydratovanú pleť tváre.

Balenie: 15g

 

Nahodená do krásy za 5 minút ? S tianDe to ide.

Zdroj: YouTube kanál tiandeshop.sk

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť