V kozmetike som za skúšanie naozaj kadečoho, pretože aj nelákavý názov môže byť v konečnom dôsledku výrobok s fakt super účinkami, čiže ak ma niečo zaujme, idem fakt do toho. Myslím si, že príkladom fakt nevábne znejúceho výrobku je tónovací krém od TianDe s ovčou placentou. Ak dovolíte, jeho celý názov som tu napísala a viac ho už spomínať nebudem, takže ďalej ako TianDe tónovák. Krém ma zaujal popravde najviac vizuálom a potom neskutočne dobrými recenziami, ktoré mi na neho dala milá Karinka z www.kozmetika-tiande.sk.

Ahoj
Dnes Vám predstavím kozmetiku značky tianDe, možno ste už o nej počuli no je to relatívne nová záležitosť na slovenskom trhu kozmetiky.
TianDe je prírodná kozmetika, ktoré obsahuje z veľkej časti prírodné zložky, čo mi milovníci kozmetiky máme veľmi radi.
Ponúka množstvo účinných produktov sa primerané ceny, pre väčšinu z nás. Ja so mala možnosť v rámci spolupráce s touto kozmetikou vyskúšať dva produkty, konkrétne z rady Master Herb, produkty určené pre mastnú pleť so sklonom k akné.
A čo som teda testovala ?

Ako si vybrať správnu pleťovú sériu kozmetiky tianDe?
V katalógu máme 6 základných sérií pleťovej kozmetiky, ale ako vybrať tú, ktorá bude pre mňa tá najlepšia? Keď som začínala skúšať prípravky pred vyše 2 rokmi, bolo to jednoduché nakoľko ešte nebolo v ponuke takéto veľké množstvo produktov. Vtedy vyhrala séria Collagen Active ku ktorej som sa teraz vrátila. Ja ju používam počas 3-4 mesiace a potom ju vymením za obľúbenú sériu Zhenfei Perfect. Perfektná séria na jar a leto pre moju pleť. Zhenfei Perfect poteší aj Vás, najmä dámy so zmiešanou pleťou, ale je vhodná pre tie ktorým sa objavia prvé pigmentové škvrny. Túto sériu môžu použiť všetky ženy po 35 roku.

Ako som už párkrát písala na blogu nemám rada, ba priam sa až hrozím kozmetických ošetrení u profesionálov. Za posledné roky som mala pár takých výziev a takéto ošetrenia som navštívila, ale aj napriek tomu, že boli úprimne fakt príjemné ma to neláka a straší. Túto moju fóbiu sa snažím vyrovnávať tým, že si domov nakupujem fakt veľa výrobkov, ktoré sa síce kvalitnému ošetreniu nevyrovnajú, ale sú príjemné a aj celkom efektívne.

Kozmetika tianDe sa stala súčasťou môjho života. Obľúbila som si ju hlavne pre to, že je veľmi kvalitná už na pohľad. Sortiment tianDe je skutočne široký a ja sa vždy teším na nové produkty. Za 3 roky som vyskúšala skoro každý produkt a musím povedať, že som bola spokojná so všetkým, čo som skúsila. Všetky kozmetické prípravky v mojej domácnosti som postupne nahradila značkou tianDe a používam ich od rána do večera každý deň. Pozrite si v skratke môj deň s tianDe.

Naša zákazníčka Daniela nám napísala svoj krátky príbeh o tom ako sa zbavila akné po tom ako vyskúšala všeličo.

Nakoniec zabralo tianDe.

Prečítajte si ako sa za 8 mesiacov pravidelného používania prípravkov Master Herb zbavila akné.

Tu je jej krátky ale šťastný príbeh aj s návodom ako postupovať:

Ako viete plátienkové masky zbožňujem. Ostatne - je niekto taký, kto ich nemá rád? Sú podľa mňa super v tom, že nerobia špinu, super sa s nimi relaxuje a pôsobia luxusne. Aj keď tá posledná časť vety znie dosť divne, povedzme si pravdu - každý by mal viac cool pocit, keby si vlasy umýva s Kevin Murphy šampónom ako Kallosom. A to zďaleka nič proti Kallosu, ja ho mám zrovna brutal rada :). Odkedy sa plátienkové masky dostali na náš trh používam ich stále. Je to taký môj príjemný každo - týždenný rituál, kedy si v strede týždňa, keď Amélia zaspí len vyložím nohy, čítam nejaký nenáročný časopis a oddychujem.

Parfum má najviac vonných látok 15 - 30%, dĺžka jeho vône je aj niekoľko dní a to len pri jednom nanesení. Parfumy sú tak silné, že ich každodenné použitie a nosenie je skôr ojedinelé. Svojou koncentrovanosťou vône by mohly dlhodobo spôsobovať otupenie čuchových zmyslov, bolesti hlavy a v neposlednej rade pôsobiť obmedzujúco pre svoje okolie, ktoré nie je zvyknuté na takéto intenzívne vône. Ich cena je príliš vysoká a preto sa v našich podmienkach neobjavujú príliš často na predajných pultoch.

Tak závidím každému, kto je teraz na dovolenke :) hneď by som niekam išla! Ale ja si musím ešte chvíľu počkať, nakoľko verím, že Amélia pri mori ocení počasie, ktoré bude mať menej ako 40 stupňov :) A tak si doprajem oceán aspoň v kúpeľni :) si hovoríte, že ako? Jednoducho! V podaní hylurónového séra od TianDe, ktoré nesie veľmi letný názov Ocean Riches.