Kozmetika tianDe, to je široké portfólio produktov najvyššej kvality pre vašu krásu aj zdravie.

 

V našej ponuke nájdete krémy na tvár, krémy na ruky a nohy, šampóny, masky na vlasy, dekoratívnu kozmetiku, wellness produkty starostlivosti o celé telo, produkty osobnej hygieny, kozmetiku pre mužov, no skrátka produkty pre celú rodinu.

Prečítajte si viac o našej kozmetike a hlavne ju nezabudnite vyskúšať. Je lepšie raz skúsiť ako 5x počuť, však áno?

tianDe je na trhu už od roku 2009. Svojou kvalitou už oslovila milióny zákazníkov a jej popularita stále rastie.

 

Spoločnosť tianDe bola založená v roku 2007 v jednom z ekologicky najčistejších regiónov pohoria Altaj, nachádzajúceho sa na hraniciach Ruska, Mongolska, Kazachstanu a Číny. tianDe vyrába kozmetiku, potravinové a kozmetické doplnky obsahujúce vo veľkej miere prírodné zložky, s využitím najnovších technológií podľa originálnych tibetských, čínskych a altajských receptúr orientálnej medicíny. Ich podstata je zameraná v prevažnej miere na zdravie, krásu a spomalenie procesu starnutia.

Produkty z portfólia tianDe pôsobia liečivo a blahodárne nielen na pokožku, ale na celý organizmus.

Kozmetika Tiande je transdermálna kozmetika, čo znamená, že preniká do spodných vrstiev kože. Väčšina výrobkov tianDe má vo svojom zložení vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, vzácne byliny a pod.), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí a pod.), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén a pod.), minerály (perly, zlato, striebro, kremík a pod.).

 

Čo by ste ešte mali vedieť o tianDe: 
  • Výroba podlieha prísnym medzinárodným certifikátom kvality ISO 9001-2000
  • Naše výrobky neboli testované na zvieratách
  • Všetky výrobky uvedené na slovenskom trhu boli certifikované SZU 
    (Státni zdravotní ústav) a majú platné certifikáty pre celú Európu 
  • Pri výrobe sú používané suroviny v BIO kvalite 

 

A v neposlednom radi by sme sa vám chceli pochváliť, že do dnešného dňa nemáme žiadneho nespokojného zákazníka. Pozrite si referencie, ktoré nám poslali naši zákazníci.

Ak máte otázky, radi Vám ich zodpovieme. Kontaktujte nás.