tianDe Náplasť proti bolesti WUTONG 5ks

5 Hodnotenie 6 Recenzie
6,2 €
Len 56 skladom
Kód tovaru: 30118
zbaví vás bolesti kĺbov a svalov • vhodný na natiahnuté väzy • vyvrtnutia • zlomeniny • pri osteochondróze • na reumu
Bodová hodnota tovaru :
4.5 bodov
 Späť na: Starostlivosť o telo

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Ako sa zbaviť bolesti kĺbov pomocou náplatí Wutong a Jian Kang?

Náplasti Wutong a jian Kang sa môžu používať buď samostatne, alebo ako súčasť komplexnej terapie oporného a pohybového ústrojenstva. Náplasti sa používajú jednorázovo, alebo ako súčasť liečebných programov.

"Jedinečná kombinácia prírodných esencií, aromatických olejov, zameraná na úľavu od bolesti."

Doporučený liečebný program s použitím náplastí Wutong a Jian Kang sa stanoví individuálne, orientačná doba trvania programu je 20 až 25 dní.

Pokiaľ bolesti pretrvávajú v priebehu dňa a zhoršujú sa pri pohybe a fyzickej záťaži, doporučuje sa cez deň používať náplasť Wutong a na noc protizápalovú náplasť Jian Kang.

Pri ostrej bolesti, ktorá sa stupňuje v noci sa doporučuje na noc používať náplasť Wutong a cez deň zas náplasť Jian Kang.

Náplaste v kombinácii s liečebným telocvikom, masážami a fyzioterapiou výrazne zvyšujú efektivitu liečby. Používanie náplastí nebráni pri cvičení a športe - behu, chôdzi, tanci alebo fitness.

Fytonáplaste odstraňujú zápaly, tlmia bolesť, posilňujú svalové tkanivo a pomáhajú obnoviť životnú energiu Čchi.

 

Popis: Fytopatch na telo "Wutong" má anti-stresujúce účinky, protizápalové účinky, analgetické účinky, redukuje opuchy a zlepšuje miestne prekrvenie.
 
Použitie: Sú odporúčané pre liečbu bolestí v kĺboch a svaloch mimo reumatických bolestí, metabolické poruchy v kĺboch (bolesť dolnej časti chrbta) a bolestí svalov, podvrtnutie, zlomeniny. Pridržte fytopatch na tlakové body na tele. Fytopatch používajte 8-12 hodín. Po 3 8 hodinách sa postup môže opakovať. Odporúčaný priebeh používania fyto-náplaste je 20-25 dní.

Aktívne zložky náplaste WUTONG:

Plamienok - extrakt z koreňa plamienku čínskeho zlepšuje zásobovanie tkaniva živinami, otupuje bolestivé vnemy

Myrhovník - olej z myrhovníka má protizápalové aregeneračné vlastnosti

Škoricovník - olej z listov škoriconíku pomáha odstraňovať svalové kŕče, má protizápalové a antibakteriálne účinky

Chvojník dvojklasý - extrakt z chvojníka zvyšuje tonus pokožky a uvoľňuje svaly

Archangelika lekárska - táto rastlinka je súčasťou ľudového liečiteľstva už od stredoveku. Má posilňujúce, hrejivé a upokojujúce účinky

Mentol - upokojuje, zmierňuje podráždenie, má chladivý účinok, tonizuje pokožku

 

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť zložiek, akutná fáza kožných ochorení, tehotenstvo, kojenie.

Upozornenie: Neaplikovať deťom ! Pri výraznej bolestivosti sa obráťte na svojho lekára.

Balenie: 5ks

 

Recenzie

piatok, 05. január 2018

Tieto naplaste musim mat stale v domacej lekarnicke. pomaha nielen pri ,, seknuti,,, ale aj pri bolestiach svalov, klbov, zubov a aj pri prechladnuti.

Stanka

piatok, 22. september 2017

Objednala som pre manžela a donútila som ho aby si náplasť nalepil. Ráno sa ma pýtal čo sú to za čary :-))))) Chrbát ho síce ešte bolel ale iba trošičku. Tak uvidíme lebo už ho nemúsim nútiť a dnes si pred spaním nalepil sám. Musela som Vám tu napísať lebo ma to pobavilo a potešilo tak nech aj druhí vedia, že náplasť wutong je super. Ďakujeme

Iveta Drábiková

streda, 12. august 2015

Pracujem v kvetinárstve, viažem kytice. Je to špecifická práca a mám z nej trvalé bolesti v zápästí. Bolesti sa zbavujem pomocou náplastí Wutong. Strihám si ich na úzke prúžky, ktoré si nalepujem okolo zápästia a bolesť zmizne. Tento spôsob aplikácie náplasti mi veľmi pomáha.

Anna

piatok, 29. máj 2015

Pred mesiacom som sa pošmykla a padla som plnou váhou na lakeť. Začala ma silno bolieť ruka. Mazala som si ju rôznymi masťami ale stále ma bolela. Pred siedmimi dňami som si kúpila u vás fatonáplasť Wutong. Bolesť už prešla, ale používam ju naďalej. Chcem mať istotu, že sa bolesť nevráti. Náplasti Wutong odporúčam každému.

Svetlana

piatok, 21. február 2014

Mám sedavé zamestnanie a keď ma bolia kríže tak táto náplasť ma vždy zachráni, používajú túdo náplasť aj rodičia a tiež si ju nevedia vynachváliť.

štvrtok, 14. november 2013

Úžasný produkt. Pri akútnej bolesti chrbtice mi už viac krát pomohol. Zbaví Vás bolesti minimálne na jeden deň. Liečiť pôvod samozrejme už treba iným spôsobom. Zaručene odskúšané aj u mojich priateľov.

Dagmar

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť