Kozmetika tianDe sa stala súčasťou môjho života. Obľúbila som si ju hlavne pre to, že je veľmi kvalitná už na pohľad. Sortiment tianDe je skutočne široký a ja sa vždy teším na nové produkty. Za 3 roky som vyskúšala skoro každý produkt a musím povedať, že som bola spokojná so všetkým, čo som skúsila. Všetky kozmetické prípravky v mojej domácnosti som postupne nahradila značkou tianDe a používam ich od rána do večera každý deň. Pozrite si v skratke môj deň s tianDe.

 

6:00

Budíček, ranná hygiena

Zubná pasta a kefka ProDentalnesmie vo vašej kúpeľni chýbať. Ja už inú zubnú pastu a ani kefku neznesiem. Maximálna spokojnosť :-) a šup do sprchy!

 

6:15

Ranná sprcha osvieži!

Samozrejme pre pocit dokonalej sviežosti použijem krémový sprchový gél "Slnečné olivy". Balenie 350g vystačí bohato pre celú rodinu.

Ak chcete tento pocit sviežosti ešte umocniť, použite v sprche aj telovú soľ "Čarovná oliva". A som prebudená, môžem si vychutnať rannú kávičku :-)

 

6:30

 

Ranná káva - chvíľka relaxu

Zalejem si rannú kávu. Kávy sa jednoducho nedokážem vzdať. Verím, že ani vy nie :-). Ale kým mi kávička ochladne tak doprajem svojej pokožke účinnú hydratáciu a ošetrenie a tak jej dodám všetko potrebné pred náročným pracovným dňom. Nanášam si teda na tvár dennú krémovú masku. Ach ten pocit. Sadnem si a dopijem si kávičku. Navlhčeným obrúskom zotriem masku a moja pokožka je ako nová. Čas beží, tak šup hodiť niečo do žalúdka!

 

7:00

 

Raňajky - dúfam, že bez nich z domu neodchádzate? :-)

Po raňajkách dám do poriadku riad. Už sa teším lebo na umývanie použijem môj obľúbený umývací prostriedok z mydlových orechov. Umýva neskutočne účinne! Mám ho veľmi rada hlavne pre to, že je BIO. Vyskúšajte...a už ho nedáte z ruky :-)))))))). Tak, v kuchyni mám poriadok, teraz skrášlim seba!

 

7:15

Za 15 minút krásna a pripravená. S tianDe to je ľahké.

Všetko mám pekne po ruke. Čas beží takže idem na to.
  1. Na tvár si nanesiem tónovací krém, ktorý dodá mojej tvári zamatovo hebký tón a prirodzený odtieň. Krém obsahuje biologické zložky a je úžasný. Proste TOP produkt!
  2. Použijem púder City Chic aby som bola šik :-)))))))
  3. Mechanická kontúrovacia ceruzka na oči, zvýrazní moje oči. Môžem si vybrať zo 7 odtieňov.
  4. Mihalnice si skrášlim a opticky predĺžim mojou obľúbenou špirálou "Viva Italy". Tá obsahuje až 60% prírodných zložiek a moje mihalnice ju veľmi dobre znášajú.
  5. Ešte pohľad do zrkadla...nanesiem lesk na pery (mám ho v 9-tich odtieňoch) a ....

Je to dokonalé, môžem vyraziť sebavedomo do práce.

7:30

 

 

Vyrážam do práce, ale nikdy bez tianDe...

Ešte si zbalím do kabelky všetko potrebné. Takže korektor, papieriky pohlcujúce mastnotu, púder, rúž, lesk na pery.... a možno aj niečo navyše. Veď mi ženy toho nemáme v kabelke nikdy dosť :-)

 

8:00 - 17:00

A pracovný deň môže začať. A hádajte čo robím? ...áno, prezentujem klientom tianDe :-)

Počas dňa sa každá z nás potrebuje upraviť. V kabelke mám všetko potrebné. Nič ma neprekvapí. Čo by som ešte mohla počas pracovného dňa z úžasných produktov využiť? Krém na rukyby ste mali mať vždy so sebou. Ja ho použijem aj niekoľko krát denne. No je toho dosť milé dámy, pozrite sa sami v našom katalógu. Zopár tipov: hygienické liečivé vložky, dekoratívny kozmetika, parfémy, krémy na ruky, príslušenstvo, prírodný deodorant.

Pracovný deň mám úspešne za sebou a už sa teším domov.

 

18:00 - 21:00

Po práci a večerná klasika - domáce práce ale aj chvíľka oddychu.

Prišli ste tiež z práce unavená ako ja? Najprv nakŕmim všetko čo je hladné. Upracem zo stola a opäť chytám môj obľúbený "Mydlový orech". Hodím do práčky a periem ekologicky - my v tianDe na to totiž máme turmalínové pracie kapsulesamozrejme BIO.

Zhodím z tváre make-up. Rada na to používam jemné čistiace mlieko, ktoré mi účinne a šetrne odstráni make-up. Pleť si potom ošetrím a použijem na to tonikum.

Potom doprajem všetko potrebné svojim vlasom. Úžasné šampóny plné prírodných zložiek moje vlasy milujú. Takže si vlasy umyjem šampónom a doprajem im živiny z masky na vlasy. Napríklad na suché a poškodené vlasy je úžasná maska "Hadí tuk". Nechám pôsobiť na vlasoch minimálne 10 minút a počas toho doprajem pokožke celého tela masáž s požitím telovej soli. A som zas plná energie. Ináč, poviem vám, telová soľ od tianDe je zázrak. Vyskúšajte!

Ak je utorok 19:00, tak si nezabudne pozrieť pravidelný webinár tianDe, kde sa dozviem veľa zaujímavého o produktoch tianDe. Pripojte sa aj vy, je to zdarma a pre každého. Popri sledovaní webinára, poteším aj svoje nohy, ktoré sa celý deň namáhali. Ponorím si ich do lavóra, kde rozpustím soľnú kúpeľ na nohy. Milujem soľnú kúpeľ "Levanduľa", je to pravý domáci mini wellness. Túto chvíľku pre seba medzi 19:00 a 20:00 si zvyknem vychutnať aj s maskou na tvári. V tianDe ich máme množstvo a vyskúšala som už všetky. Zavolajte mi alebo napíšte, poradím vám.

Chvíľka pre mňa ubehla bleskovo :-(. Porobím, ešte čo treba a pripravím sa na spánok. Nikdy ale nezabúdam na svoju pleť, ktorá prežila so mnou náročný deň.

 

21:30

Príprava na ďalší náročný deň. Poznáte to....

Samozrejme, okrem množstva ostatných vecí, končím deň so starostlivosťou o seba. Budem predsa musieť absolvovať ešte množstvo náročných dní a chcem ich prežiť zdravá, sebavedomá, plná energie a chcem sa aj páčiť (a nielen doma :-))) )

Takže pred spaním ešte doprajem svojej citlivej pokožke na tvári "Viacfunkčný krém na tvár s mucínom slimáka" a na očné viečka "Viacfunkčný krém na oči s mucínom slimáka". Používam aj nočné masky alebo nočné krémy. Z množstva produktov je skutočne vždy z čoho vyberať. Je dobré produkty striedať.

Takže všetko je ako má byť. Ešte umyť zuby s mojou obľúbenou ProDental a kolobeh sa uzatvára :-)

 

  Teším sa na ďalší deň s tianDe. A čo vy? Vyskúšate?