Vibračná masážna pomôcka na oči, 1ks

0 Hodnotenie
229,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 90178
"Chytrý" prístroj pre vaše oči!
Bodová hodnota tovaru :
25 bodov
 Späť na: Príslušenstvo

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Vynikajúci zrak je vzácny dar prírody, ku ktorému sa, žiaľ, správame ako k nejakej samozrejmosti. V dnešnom svete existuje príliš veľa faktorov, ktoré sa môžu na zdravie našich očí negatívne podpísať: televízia, počítač, neustály tlak, hektický životný štýl, zlá ekológia ...

Výsledkom je únava a napätie očí, problémy so zrakom, predčasné vädnutie kože očných viečok. Vibračná masážna pomôcka na oči od TianDe je moderná pomôcka, ktorá vám pomôže pozrieť sa na svet novými očami! Základom jej účinnosti je orientálna akupresúrna ozdravná technika - masáž pôsobiaca na určité bioaktívne body. Na výber sú tri druhy masáže (pneumatická, vibračná a infračervená (tepelná)) a prístroj ponúka navyše i funkciu audioterapie.

Táto moderná pomôcka sa stará o zdravie vašich očí:

  • pomáha zmierniť stres a únavu očí
  • zlepšuje zrak
  • navodí príjemnú relaxáciu a zdravý spánok

Vibračná masážna pomôcka TianDe sa vďaka uvoľneniu svalov stará aj o vašu krásu a mladistvý vzhľad:

  • pomáha predchádzať zmenám kože v okolí očí
  • zlepšuje tón pleti a jej pružnosť
  • priaznivo pôsobí na redukciu vačkov pod očami
  • prispieva k redukcii vrások

Pre koho je tento moderný prístroj určený? Pre tých, ktorí zažívajú dlhodobé svalové napätie v okolí očí, trávia veľa času za počítačom, za volantom, tvrdo pracujú a zlé spia. Táto vibračná pomôcka je ideálym nástrojom prevencie.

POUŽITIE: 1-2 krát denne po dobu 10-15 minút.

Dôležité upozornenie! Prístroj nie je určený pre deti alebo osoby, ktorých fyzický alebo psychický stav neumožňuje jeho bezpečné používanie. Tento prístroj nesmú používať osoby s citlivou pokožkou, s necitlivosťou na teplo, tehotné ženy, osoby s onkologickým ochorením, srdcovými chorobami, abnormálne zmenou krvného tlaku, inými akútnymi ochoreniami, a tiež osoby v odbornej lekárskej starostlivosti. V prípade očných ťažkostí používajte prístroj iba pod dohľadom lekára. Osoby, ktoré podstúpili očný chirurgický zákrok, rovnako ako pacienti, ktorí trpia glaukómom, šedým zákalom, odlúčením sietnice a ďalšími očnými chorobami, nesmú tento prístroj používať. Ľudia s kontaktnými šošovkami môžu používať prístroj iba po vybratí šošoviek. Nepoužívajte prístroj vo vysoko-teplotných, horľavých alebo vlhkých miestnostiach a v oblastiach s elektromagnetickým žiarením. Nerozoberajte a nenamáčajte prístroj. Nepoužívajte ho, keď dôjde k neobvyklému hluku počas prevádzky.

Prístroj dodávame na objednávku do 10 dní od zadania objednávky !

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť