tianDe Krém - balzam na padajúce vlasy 500g

3 Hodnotenie 3 Recenzie
16,9 €
Na sklade
Kód tovaru: 21311
Účinne zabraňuje vypadávaniu vlasov.
Bodová hodnota tovaru :
12.5 bodov
 Späť na: Starostlivosť o vlasy

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Denne nám vypadne 50 až 100 vlasov. Vypadávanie vlasov je problém, s ktorým bojujú milióny mužov a žien po celom svete.

Podľa štatistík alopéciou trpí 60-70% mužov a 25-40% žien. Strata väčšieho množstva vlasov môže mať rôzne príčiny. Jednou z najčastejších príčin vypadávania vlasov je prebytok produkcie mužských hormónov (androgénov), čo vedie k zlému prekrvenie vlasových folikulov.

Popis: Zrýchľuje metabolizmus, aktivuje krvné a lymfatické cievy. Prebúdza vlasové folikuly. Aktivuje ochranné vlastnosti kože. Vlasy sú mäkké, lesklé, hladké. Doporučené pre redšie vlasy. Pre všetky typy vlasov.

Použitie: Naneste potrebné množstvo balzamu na čisté vlhké vlasy. Po 3-5 min. dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby opakujte. Vhodný pre každodenné použitie.
Krémový balzam proti vypadániu vlasov sa odporúča používať v kombinácii so šampónom na padajúce vlasy.

Ako pôsobí na vlasy kondicionér, balzam a maska?

  • Kondicionér Pôsobí na povrchu vlasov,  uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva im hebkosť. Nanášajte na vlasy, ale vyhýbajte sa pokožkou hlavy. Je vhodný pre normálne vlasy. Hodí sa na každodenné použitie.
  • Balzám Dostáva sa hlbky vlasov. Rieši konkrétne problémy - suchosť, lupy, lámanie vlasov atď . Je možné ho naniesť na pokožku hlavy. Hodí se pre vlasy, ktorým chybí výživa, sila, pružnosť a pod. Môžete ho používať 3-4 krát za týždeň.
  • Maska Dostáva sa hlboko do vlasov a pokožky hlavy. Má vysoký obsah výživných látok. Má akumulačný účinok. Doporučujeme používať 1-2krát za týždeň.

Balenie: 500g

Recenzie

streda, 20. september 2017

Na jar mi dosť padajú vlasy. Začala som používať tento balzam a som veľmi spokojná. Bola som prekvapená farbou krému, ktorý sa podobá na svetlú kávu. Zlepšila sa mi kvalita vlasov, konce už neboli roztrhané, moje vlasy už neboli suché ako predtým a hlavne prestali padať. Keď sa ponáhľam, používam to ako balzam, nechám prípravok na vlasoch pôsobiť cca 3 minúty a potom umyjem. Raz týždenne používam prípravok ako masku a nechám ju pôsobiť na moje vlasy po dobu 20 minút. Výsledky sú pri pravidelnom používaní skutočne skvelé. Spokojnosť!

Rozália Michnová

štvrtok, 20. február 2014

Môžom len potvrdiť, balzam použivam pravidelne a preslati mi padať vlasy. Tento šamón a balzam som posunula aj svojej svokre a nevie si ho vynachváliť a to vyskúšala niekolko šampónov.

štvrtok, 20. február 2014

šampón a tento balzám pomôžu pri padaní vlasov ... najprv som použivala len šampón a potom som začala používť aj tento balzam a výsledok bol neskutočný, konec padajúcim vlasom

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť