tianDe Šampón na padajúce vlasy 420ml

3 Hodnotenie 3 Recenzie
19,4 €
Vaša zľava :
2,2 €
Na sklade
Kód tovaru: 21310
Šampón posilňuje vlasové korienky a stimuluje rast vlasov..
Bodová hodnota tovaru :
14.7 bodov
 Späť na: Starostlivosť o vlasy

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Je normálne, že denne stratíme 50 až 100 vlasov. Vypadávanie vlasov - to je problém, s ktorým bojujú milióny mužov a žien po celom svete. Pokúsme sa to zastaviť pravidelným používaním šampónu tianDe !

 

Pre ženy aj mužov je tu "tianDe šampón na padajúce vlasy"

Podľa štatistík alopéciou (padaním vlasov) trpí 60-70% mužov a 25-40% žien. Strata väčšieho množstva vlasov môže mať rôzne príčiny. Jednou z najčastejších príčin vypadávania vlasov je prebytok produkcie mužských hormónov (androgénov), čo vedie k zlému prekrvenie vlasových folikulov. Androgénna alopécia sa vyskytuje nielen u mužov, ale môže sa vyvinúť aj u žien s hormonálnymi poruchami. Pod vplyvom dihydrotestosterónu prechádzajú vlasové folikuly z fázy rastu do pokojovej fázy. Cievy, ktoré zaisťujú pravidelný prísun výživných látok do vlasovej cibuľky postupne atrofujú. Rast vlasov sa zastaví a začína padanie vlasov. Tento mechanizmus je rovnaký pre mužov aj ženy.

Druhou najčastejšou príčinou vypadávania vlasov je stres. Stres je sprevádzaný uvoľnením väčšieho množstva adrenalínu do tela, ktorý zužuje cievy. V dôsledku zúženia ciev dochádza k poruche výživy vlasových folikul, čo vedie k zhoršeniu stavu vlasov a k ich vypadávaniu. Vlasový folikul je tkanivo, ktoré obaľuje vlas a z nej potom vlas vyrastá. Je tvorený vlasovou cibuľkou a 2 vlasovými pošvami, ktoré ju obaľujú.

Šampón na padajúce vlasy Master Herb obsahuje vysoko účinné výťažky zo 6 rastlín, ktoré účinne obnovujú rast vašich vlasov:

  • Výťažok z koreňa stavikrvu mnohokvetého (byliny shou wu) - spomaľuje zmeny vlasov, ktoré sú spojené s vekom, aktívne bojuje so šedinami vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam. Uchováva výraznú farbu vlasov a zlepšuje ich stav.

  • Výťažok zo semienok čiernej rasce - chráni pred lupinami a spevňuje vlasové korienky.

  • Výťažok z koreňa ligurčeka - spevňuje vlasové korienky a napomáha zvýšenému vyživovanie vlasových cibuliek.

  • Výťažok z koreňa rehmánie lepkavej - zlepšuje mikrocirkuláciu v koži na hlave.

  • Výťažok z koreňa ženšenu - stimuluje výmenné procesy, nasycuje vlasovú pokožku komplexom vitamínov a mikroelementov. Má výborné spevňujúce, imunostimulačné a antioxidačné vlastnosti.

  • Výťažok z koreňa angeliky lekárskej - hydratuje vlasy, čím ich robí pružnými a lesklými. Má antibakteriálne vlastnosti, zabraňuje vzniku lupín.

 

Pôsobenie šampónu proti vypadávaniu vlasov Master Herb: zvyšuje mikrocirkuláciu v mieste najintenzívnejšieho padanie vlasov aktivuje výmenné procesy vo vlasovej pokožke zabraňuje vypadávaniu vlasov spevňuje korienky, stimuluje rast nových vlasov

 

Použitie: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte, nechajte pôsobiť 2 minúty a potom opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby opakujte. Šampón je vhodný pre každodenné použitie.

Šampón proti padaniu vlasov sa odporúča používať v kombinácii s krémovým balzamom proti padaniu vlasov.

Balenie: 420 ml

 

Recenzie

nedeľa, 24. september 2017

Úžasný šampón. Veľké balenie je veľmi výhodné. Používam ho každý druhý deň lebo mi veľmi padajú vlasy. Zatiaľ som s výsledkom veľmi spokojná. Vlasy ešte padajú ale menej a začali mi rýchlejšie rásť nové presne tak ako ste mi to popísali. Odporúčam každému vyskúšať. Ďakujem

Iveta Drábiková

streda, 08. február 2017

Výhodné veľké balenie mi vydržalo pri pravidelnom skoro každodennom používaní dosť dlho. Po pravidelnom používaní tohto šampónu mi vlasy padajú oveľa menej. Budem pokračovať v používaní a šampón odporúčam.

štvrtok, 20. február 2014

Mala som velký stres a začali mi padať vlasy, tento šampón mi pomohol vlasy prestali padať ... je výborný a už ho nevymením :-)

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť