Čaga s mumiom - doplnok stravy

0 Hodnotenie
45,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 195466
Doplnok stravy obsahujúci mumio prospieva zdraviu.
Bodová hodnota tovaru :
30 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Mumio prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov, k normálnej obranyschopnosti organizmu, k normálnemu tráveniu, k normálnej duševnej a poznávacej činnosti, k normálnej funkcii reprodukčného systému ak normálnej funkcii močovej sústavy.

Mumio (šilajit) je čierno-hnedastá živica bohatá na minerály, ktorá pochádza z vrstiev hornín v niekoľkých pohoriach po celom svete, vrátane pohorí Himaláje, Tibetu a Altaja. Mumio je lepkavá látka podobná dechtu, ktorá môže mať rôznu farbu od žltej po hnedočiernu. Skladá sa hlavne z fulvových a humínových kyselín, zložiek prospešných pri liečbe zápalových chorôb, cukrovky a oxidačných procesov v ľudskom tele, mumio sa nachádza v rôznych formátoch a cenách a je možné ho konzumovať rôznymi spôsobmi. Štúdia západnej medicíny ako pomôcky pri liečbe nealkoholických tukových ochorení pečene, skúma mumio aj pri liečbe kožných porúch, neplodnosti, demencie a zdravia kostí. Mumio sa ako jeden z mnohých bylinných minerálnych prípravkov (Rasaoushadhies) používaný v ajurvéde - liečebný systém, ktorý vznikol pred tisíckami rokov v Indii - používalo v niektorých tradičných bylinných liečivách na liečenie najrôznejších chorôb od zlomenín kostí po impotenciu.

Zloženie v 1 kapsule: extrakt z čagy 225 mg, koncentrát z múmia 180 mg, extrakt z jarabiny čiernoplodej 22,5 mg, maltodextrín, želatína-kapsule.

Doba užívania: 30 dní. Po 14-dňovej prestávke je možné zopakovať.

Upozornenie: nie je určené pre deti a mladistvých. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pred použitím sa odporúča poradiť sa s lekárom. Možno individuálna neznášanlivosť k niektorej zložke doplnku stravy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Skladovanie: mimo dosahu slnečného žiarenia, pri teplote do +25 °C.

Krajina pôvodu: Rusko. Distribútor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8

 

POUŽITIE: Odporúčané denné dávkovanie: dospelí 1 kapsulu pri jedle.

Balenie: 16,44 mg/30 kapslí po 548 mg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť