tianDe Funkčný komplex "Ostropestrec s ribovlavínom"

0 Hodnotenie
18,0 €
Na sklade
Kód tovaru: 113012
Pre podporu činnosti pečene.
Bodová hodnota tovaru :
9.5 bodov
 Späť na: Všetky produkty tianDe

DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 80,-€.

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Niektorí sa domnievajú, že ak človek nemá žiadne zlozvyky, nemusí sa o svoju pečeň starať.

V skutočnosti je pečeň každého moderného človeka silne zaťažovaná. Nie nadarmo sa pečeni hovorí "druhý imunitný systém".

Pečeň prispieva k neutralizácii nezdravých látok, ktoré do tela prichádzajú s jedlom, vzduchom, liekom, alebo sa látok ktoré sa tvoria priamo v tele samotnom.

Za najlepšieho obrancu a liečiteľa pečene je považovaný pestrec mariánsky a v ľudovom liečiteľstve je používaný už viac ako dvetisíc rokov. Obsahuje látky, ktoré majú schopnosť chrániť a posilňovať pečeňové bunky, ku ktorým patrí aj skupina prírodných látok s názvom flavolignany, pomáhajúcich očisťovať pečeňové bunky od nahromadených škodlivých látok. Ich vysoké antioxidačné schopnosti chránia ďalšie orgány a sústavy v tele.

Funkčný komplex "Ostropestrec s riboflavínom" je ďalším zdrojom flavonoidov a vitamínu B2, ktoré sú nevyhnutné pre efektívne fungovanie pečene. Hlavné zložky komplexu prispievajú k čisteniu, ochrane a obnove poškodených pečeňových buniek. Komplex má priaznivý účinok na činnosť tráviaceho traktu, podporuje činnosť žlčníka, stimuluje funkciu vlastných antioxidačných systémov tela.

Doplnok stravy.

Nejedná sa o liek.

 

POUŽITIE: Dospelí užívajú 1 tabletu raz denne s jedlom. Pred užitím je doporučované sa poradiť s lekárom. Doba užívania je 1 mesiac. V prípade potreby možno cyklus užívania opakovať. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nie je náhradou za pestrú stravu.

 

Obsah balenia: 30 tabliet

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť